Główna  /  Wycieczki  /  Zagraniczne

PERŁY SAKSONII - BRANDENBURGII

Niemcy / Europa / Drezno

PERŁY SAKSONII - BRANDENBURGII

Profil: wycieczka, zwiedzanie

Cena: na zapytanie

termin / Na zapytanie
Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • tel. 570 583 000
  • tel. 515 391 807
  • Pon - Pt: 10.00 - 18.00 / So: 9.00 - 13.00

Opis:

1 dzień         JAWOR - GÖRLITZ

Wyjazd z Lublina. Przejazd do Jawora - malowniczego miasteczka na Dolnym Śląsku, z pięknym neorenesansowym ratuszem, murami miejskimi, zabytkowymi kamieniczkami i gotyckim kościołem św. Marcina. Spacer po miasteczku i wizyta w Kościele Pokoju, który jest największą drewnianą budowlą o funkcjach religijnych na świecie, wzniesionym w konstrukcji szkieletowej. W roku 2001 został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Przejazd do Zgorzelca. Spacer po Görlitz - najbardziej na wschód wysuniętym miastem Niemiec. niezwykła różnorodność architektury oraz przeplatające się ze sobą wpływy katolickie, protestanckie, czeskie, pruskie, saksońskie i śląskie. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Kolacja integracyjna z muzyką. Powrót do hotelu. Nocleg.

 

2 dzień          PARK MUŻAKOWSKI - SPREEWALD - LÜBBENAU

Śniadanie. Przejazd do Parku Mużakowskiego, wpisanego na listę UNESCO, o powierzchni 728 ha, położonego po obu stronach Nysy Łużyckiej na terytorium Polski i Niemiec. Spacer po parku w stylu angielskim. Przejazd do miejscowości Hornow. Wizyta w manufakturze czekolady Felicitas, gdzie wytwarzana jest m.in. różowa czekolada. Przejazd do Spreewaldu, nazywanego niemiecką Wenecją z labiryntem kanałów i rzek ciągnących się przez malownicze tereny nizinne Łużyc, uznanej za rezerwat biosfery UNESCO. Rejs łodziami po kanałach rzeki Szprewy. Spacer po miasteczku Lübbenau, nazywanym stolicą Szprewaldu oraz wizyta w skansenie Serbołużyczan. Powrót do Polski. Obiadokolacja. Powrót do hotelu. Nocleg.

 

3 dzień           BASTEI - TWIERDZA KÖNIGSTEIN - DREZNO

Śniadanie. Przejazd do Szwajcarii Saksońskiej - malowniczej krainy wspaniałych formacji skalnych, górujących nad Łabą. Bastei - spacer po skalnym moście, rozciągniętym ponad wąwozem Mardertelle. Przejazd do Königstein, gdzie znajduje się imponująca twierdza, przez stulecia niezdobyta, w której w czasie II wojny światowej przechowywano najcenniejsze drezdeńskie dzieła sztuki. Spacer po monumentalnym kompleksie otoczonym murami obronnymi, z  licznymi budowlami obronnymi, bramami warownymi, koszarami, magazynami, spichlerzem, skarbcem, kościołem. Przejazd do Drezna, jednego z najpiękniejszych miast Niemiec, zwanego Florencją północy. Spacer po starówce: Theaterplatz, Opera Sempera, pałac Zwinger, katedra św. Trójcy. Spacer nadrzecznymi Tarasami Brühla, z których rozpościera się niepowtarzalny widok na rzekę Łabę. Obiadokolacja. Powrót do hotelu. Nocleg.

 

4 dzień           BOLESŁAWIEC

Śniadanie.Przejazd do Bolesławca - malowniczego miasta na Śląsku, słynącego z wyrobów ceramicznych. Wizyta w wytwórni naczyń kamionkowych Manufaktura, specjalizującej się w produkcji ceramiki zgodnie z tradycyjnymi metodami. Spacer i czas na zakupy. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Lublina w późnych godzinach wieczornych.

 

 

W cenie:

- przejazd autokarem o podwyższonym standardzie
- zakwaterowanie: 3 noclegi (pokoje 2-3 os. z łazienkami)
- wyżywienie: 3 śniadania, 2 kolacje
- kolację integracyjną z muzyką
- opiekę pilota
- ubezpieczenie  KL i NNW
- podatek VAT
-składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

Uwagi:

Cena nie zawiera:
- busługi lokalnych przewodników, rejsu łodziami oraz biletów wstępu (twierdza Königstein, Świątynia Pokoju, Manufaktura w Bolesławcu) 70 zł i 55 € - płatne obligatoryjnie u pilota
- napoi do obiadokolacji
- dopłaty do pokoju 1 os.

 

 

 

 

 


 

Plan:

Galeria:

PERŁY SAKSONII - BRANDENBURGII/1
PERŁY SAKSONII - BRANDENBURGII/2
PERŁY SAKSONII - BRANDENBURGII/3
PERŁY SAKSONII - BRANDENBURGII/4
PERŁY SAKSONII - BRANDENBURGII/5
PERŁY SAKSONII - BRANDENBURGII/6
PERŁY SAKSONII - BRANDENBURGII/7
PERŁY SAKSONII - BRANDENBURGII/8
PERŁY SAKSONII - BRANDENBURGII/9
PERŁY SAKSONII - BRANDENBURGII/10
PERŁY SAKSONII - BRANDENBURGII/11
PERŁY SAKSONII - BRANDENBURGII/12
PERŁY SAKSONII - BRANDENBURGII/13
PERŁY SAKSONII - BRANDENBURGII/14
PERŁY SAKSONII - BRANDENBURGII/15
PERŁY SAKSONII - BRANDENBURGII/16
PERŁY SAKSONII - BRANDENBURGII/17
PERŁY SAKSONII - BRANDENBURGII/18

Terminy

Położenie

Trasaplease wait ...

Rozkład jazdy

Dopłaty i zniżki

w cenie
Wariant STANDARD PLUS
Ubezpieczenia w trakcie trwania imprezy TRAVEL WORLD wariant STANDART PLUS. Zakres ubezpieczenia: Koszty Leczenia do 40 000 €, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 5 000 €; Bagaż Podróżny do 500 €; Choroby Przewlekłe: TAK
14 zł
za osobę
UB. VIP
Koszty leczenia do 100 000 € Następstwa nieszczęśliwych wypadków do 10 000 € Bagaż podróżny do 1 000 € Zachorowanie na COVID-19 do 100 000 € Choroby przewlekłe: TAK Kwarantanna: do 2 000 €
54 zł
za osobę
UB. THE BEST
Koszty leczenia do 300 000 € Następstwa nieszczęśliwych wypadków do 10 000 € Bagaż podróżny do 1 000 € Zachorowanie na COVID-19 do 300 000 € Choroby przewlekłe: TAK Kwarantanna: do 2 000 €
46 zł
za osobę
Koszty rezygnacji 100%
Ubezpieczenie Koszty Rezygnacji 100% to ochrona przed stratą finansową na wypadek wydarzeń, które mogą Cię spotkać przed wyjazdem, jak i w jego trakcie. bezpieczenie Koszty Rezygnacji 100% obejmuje m.in. nagłe zachorowanie podróżnego lub współuczestnika podróży; śmierć podróżnego, współuczestnika podróży lub osoby bliskiej; utrata pracy; kradzież dokumentów, wezwanie do sądu, wyznaczony egzamin poprawkowy, wyznaczony pobyt w sanatorium. Wariant 100% można wykupić w ciągu 10 dni następujących po dniu zakupu podróży, gdy do rozpoczęcia podróży zostało więcej niż 30 dni. Jeśli do rozpoczęcia podróży zostało 30 dni i mniej, ubezpieczenie można kupić tylko w dniu zawarcia umowy podróży.
103 zł
za osobę
Koszty rezygnacji 100% MAX
Ubezpieczenie Koszty Rezygnacji to ochrona przed stratą finansową na wypadek wydarzeń, które mogą Cię spotkać przed wyjazdem, jak i w jego trakcie. Obejmuje m.in.:obejmuje m.in. nagłe zachorowanie podróżnego lub współuczestnika podróży; śmierć podróżnego, współuczestnika podróży lub osoby bliskiej; utrata pracy; kradzież dokumentów, wezwanie do sądu, wyznaczony egzamin poprawkowy, wyznaczony pobyt w sanatorium, Nagle zachorujesz Ty lub współuczestnik podróży na Covid-19, Ty lub współuczestnik podróży, Twoje dzieci lub dzieci współuczestnika podróży zostaniecie objęci obowiązkową kwarantanną związaną z Covid-19, Ty lub współuczestnik podróży nagle zachorujecie i choroba ta wynika z wcześniej zdiagnozowanej u Was choroby przewlekłej. Wariant 100% MAX można wykupić w ciągu 3 dni następujących po dniu zakupu podróż, gdy do rozpoczęcia podróży zostało więcej niż 30 dni. Jeśli do rozpoczęcia podróży zostało 30 dni i mniej, ubezpieczenie można kupić tylko w dniu zawarcia umowy podróży.
Proszę czekać ...