O nas

Od ponad 26 lat organizujemy wyjazdy grupowe dla naszych klientów. Mamy zaprzyjaźnionych kontrahentów na całym świecie, znamy dobrze hotele i atrakcje turystyczne. Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową uprawniającą do organizacji wyjazdów na całym świecie. Działamy zgodnie z prawem polskim i mamy wszystkie konieczne uprawnienia, aby bezpiecznie organizować wyjazdy turystyczne. Robimy to z pasją i przekonaniem, że każdy klient jest najważniejszy i wyjątkowy. Zorganizowaliśmy setki wycieczek objazdowych autokarowych i lotniczych. Nasz zespół to grupa ludzi z pasją, kreatywnych i odpowiedzialnych. Wiemy, że każdy wyjazd musi być doskonale zaplanowany i przygotowany. Wiemy też, że każda grupa jest inna. Dostosowujemy nasze programy do oczekiwań klientów, podpowiadamy, doradzamy i słuchamy. Mamy duże doświadczenie, ale ciągle się uczymy, ciągle poznajemy nowe miejsca. Bo chcemy pokazać wam świat, jaki znamy i kochamy.

 

ROMA PRZYŁUSKA


ZAŁOŻYCIELKA I DYREKTOR GALA-TRAVEL

 

Prowadzi biuro od ponad 26 lat skupiając wokół siebie wyjątkowych ludzi z pasją, kreatywnych i zaangażowanych w tworzenie przestrzeni do podróżowania. Pasjonuje ją sztuka, fotografowanie, odkrywanie niezwykłych miejsc. Uczciwość i pozytywne relacje z ludźmi są dla niej najważniejsze.

BEATA BUTRYM


PRODUCT MANAGER

 

Pełna pozytywnej energii globtroterka. Fascynuje ją odkrywanie nowych miejsc i doskonalenie swojego warsztatu. Dużo czyta i podróżuje. Pilotuje wycieczki. Kocha Kaukaz i Bałkany. W Gala-Travel zajmuje się przygotowywaniem ofert dla grup.

BARBARA ZABURKO


SALES MANAGER

 

Zafascynowana podróżami perfekcjonistka. Kocha wędrówki po górach, fotografuje, działa szybko i skutecznie. Ciągle poznaje nowe kierunki. Miłośniczka natury i stylu życia w rytmie slow. W Gala- Travel kieruje działem sprzedaży.

 

Gala-Travel jest tour-operatorem od 1997 roku. Biuro jest wpisane do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych (CEOTiPUNPUT) , numer ewidencyjny: 261, numer wpisu do rejestru: 004. Jest również członkiem Lubelskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

 

Gala-Travel posiada gwarancję ubezpieczeniową obejmującą cały świat:

Gwarancja Ubezpieczeniowa Odpowiedzialności Cywilnej Organizatora Turystyki nr GT 561/2023 wydana przez Towarzystwo Ubezpieczeń Europa Spółka Akcyjna z siedzibą w Rzeczpospolitej Polskiej, Wrocław, ul. Gwiaździsta 62, której beneficjentem jest Marszałek Województwa Lubelskiego.

Proszę czekać ...