Główna  /  Wycieczki  /  Krajowe

LITWA - ŁOTWA

Litwa / Europa / Wilno

LITWA - ŁOTWA

Profil: wycieczka

Cena: na zapytanie

termin / Na zapytanie
Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

 • tel. 570 583 000
 • tel. 515 391 807
 • Pon - Pt: 10.00 - 18.00 / So: 9.00 - 13.00

Opis:

1 DZIEŃ          TROKI
Wyjazd z Lublina. Przejazd do Trok - średniowiecznej stolicy państwa litewskiego. Malowniczy Zamek Giedymina na wyspie - dawnej rezydencji wielkich książąt litewskich i letniej rezydencji Zygmunta Augusta. Rejs statkiem po Jeziorze Galve. Przejazd do Wilna. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

 

2 DZIEŃ          WILNO
Śniadanie. Zwiedzanie Starego Miasta w Wilnie: Ostra Brama z cudownym obrazem Matki Boskiej Miłosierdzia – symbolem miasta, cerkwie p.w. św. Trójcy i p.w. św. Ducha, ratusz, Pałac Paców, Cerkiew św. Paraskewy, Kościół św. Anny, zespół zabudowań Uniwersytetu Wileńskiego, zwiedzanie katolickiej katedry św. Stanisława i Władysława - miejsce pochówku wielkich książąt litewskich. Wizyta w Muzeum Adama Mickiewicza. Zwiedzanie Cmentarza na Rossie m.in. z grobem matki Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz jego sercem, spacer aleją Giedymina do budynku Parlamentu Litewskiego. Obiadokolacja. Nocleg.

 

3 DZIEŃ          RUNDALE
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd na Łotwę do Rundale. Zwiedzanie barokowego pałacu zwanego „łotewskim Wersalem”, jednej z najpiękniejszych rezydencji na Łotwie. Spacer po ogrodach w stylu francuskim, zaprojektowanych w XVIII wieku przez znanego włoskiego architekta Francesco Rastrelli (autora m.in. Pałacu Zimowego w St. Petersburgu) z ogrodem różanym z 2600 gatunkami róż, ogrodem bzów, ogrodem hortensji, szklarnią i oranżerią. Przejazd do Rygi. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

 

4 DZIEŃ          RYGA
Śniadanie. Zwiedzanie Starego Miasta w Rydze słynącego z pięknych budowli gotyckich i secesyjnych: ratusz, XIV-wieczny zamek, zespół średniowiecznych kamienic tzw. „Trzej Bracia” (symbol miasta), Mała i Wielka Gildia Kupiecka, Dom Bractwa Czarnogłowych (elitarnego stowarzyszenia nieżonatych kupców), gotycki kościół św. Piotra, katedra Domska. Przejazd do Jurmały - nadmorskiego kurortu, słynącego z piaszczystych plaż. Spacer nad morzem. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

 

5 DZIEŃ          KOWNO
Śniadanie. Przejazd do Kowna na Litwie. Spacer po Starym Mieście: Rynek z ratuszem, archikatedra katolicka p.w. św. Piotra i Pawła. Wyjazd w drogę powrotną. Powrót do Lublina w godzinach nocnych.

 

W cenie:

 • przejazd autokarem o podwyższonym standardzie zakwaterowanie: 3 noclegi w hotelach **/*** (pokoje 2-3 os. z łazienkami)
 • wyżywienie wg programu
 • opieka pilota
 • ubezpieczenie KL, NNW, bagaż, choroby przewlekłe
 • składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy
 • podatek VAT
   

Uwagi:

Cena nie zawiera:

 • biletów wstępu, obsługi lokalnych przewodników systemu tour guide ok. 60 €/os. (płatne obligatoryjnie u pilota)
 • napojów do obiadokolacji
 • dopłaty do pokoju 1 os. ok. 450 zł

 

Uwaga:

 • kolejność zwiedzania może ulec zmianie
 • każdy uczestnik musi posiadać ważny dowód osobisty lub paszport 
 • możliwość organizacji wyjazdu z dowolnego miejsca w Polsce

 

Plan:

Galeria:

LITWA - ŁOTWA/1
LITWA - ŁOTWA/2
LITWA - ŁOTWA/3
LITWA - ŁOTWA/4
LITWA - ŁOTWA/5
LITWA - ŁOTWA/6
LITWA - ŁOTWA/7
LITWA - ŁOTWA/8
LITWA - ŁOTWA/9
LITWA - ŁOTWA/10
LITWA - ŁOTWA/11
LITWA - ŁOTWA/12
LITWA - ŁOTWA/13
LITWA - ŁOTWA/14
LITWA - ŁOTWA/15
LITWA - ŁOTWA/16
LITWA - ŁOTWA/17
LITWA - ŁOTWA/18
LITWA - ŁOTWA/19

Terminy

Położenie

Trasaplease wait ...

Rozkład jazdy

Dopłaty i zniżki

18 zł
za osobę
UB. VIP
Koszty leczenia do 100 000 € Następstwa nieszczęśliwych wypadków do 10 000 € Bagaż podróżny do 1 000 € Zachorowanie na COVID-19 do 100 000 € Choroby przewlekłe: TAK Kwarantanna: do 2 000 €
53 zł
za osobę
UB. THE BEST
Koszty leczenia do 300 000 € Następstwa nieszczęśliwych wypadków do 10 000 € Bagaż podróżny do 1 000 € Zachorowanie na COVID-19 do 300 000 € Choroby przewlekłe: TAK Kwarantanna: do 2 000 €
450 zł
za osobę
Dopłata do pokoju 1 os.
Dopłata do pokoju 1 os. - na zapytanie
Proszę czekać ...