Główna  /  Wycieczki  /  Zagraniczne

Wycieczka IZRAEL - ZIEMIA ŚWIĘTA

Izrael / Europa / Betlejem

Wycieczka IZRAEL - ZIEMIA ŚWIĘTA

Profil: Incentive zagraniczne, wycieczka, zwiedzanie

Cena: na zapytanie

termin / Na zapytanie
Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

 • tel. 570 583 000
 • tel. 515 391 807
 • Pon - Pt: 10.00 - 18.00 / So: 9.00 - 13.00

Opis:

1 DZIEŃ      CEZAREA - HAIFA - AKKO 
Zbiórka na lotnisku Okęcie w Warszawie. Odprawa. Wylot o godz. 6:00. Przelot polskimi liniami LOT do Tel Awiwu na lotnisko Ben Gurion. Przejazd nadmorską równiną Sharon. Zwiedzanie malowniczych akweduktów nad Morzem Śródziemnym, które są pozostałościami Cezarei Nadmorskiej Heroda Wielkiego. Przejazd do Haify. Wspaniała Panorama Zatoki podziwiana z wysokości Ogrodów Bahaickich na Górze Karamel. Wizyta w obronnym klasztorze Karmelitów, w którym znajduje się sanktuarium Stella Maris. Przejazd do Akko - miasta twierdzy z rzymskim portem i cytadelą z czasów krzyżowców. Spacer po Starym Mieście. Przejazd do hotelu w Tyberiadzie nad jeziorem Galilejskim. Obiadokolacja. Nocleg.

 

2 DZIEŃ      TYBERIADA - KAFARNAUM - TABHA - KANA GALILEJSKA    
Śniadanie. Zwiedzanie Tyberiady. Rejs łodzią po Jeziorze Galilejskim na jego północny brzeg. Zwiedzanie Kafarnaum - miasta Jezusa z doskonale zachowanymi pozostałościami zabudowań sprzed 2 tysięcy lat. Przejazd do Tabha, zwiedzanie kościołów w miejscach wykopalisk - Kościół Rozmnożenia Chleba i Ryb oraz niewielki kościół prymatu św. Piotra położony na brzegu jeziora Galilejskiego. Przejazd na Górę Błogosławieństw, skąd można podziwiać wspaniałą panoramę Wzgórz Golan oraz Jeziora Galilejskiego. Pobyt w jednym z kibuców – rodzaju socjalistycznych spółdzielni funkcjonujących w Izraelu do dzisiaj. Przejazd do Kany Galilejskiej, gdzie Jezus dokonał swego pierwszego cudu zamieniając wodę w wino. Przejazd do Nazaretu. Zwiedzanie bazyliki Zwiastowania NMP wybudowanej w miejscu, gdzie według tradycji mieszkała Święta Rodzina. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

 

3 DZIEŃ      YARDENIT - JERYCHO - MORZE MARTWE
Śniadanie. Przejazd na południe kraju. Wizyta w miejscu chrztu nad rzeką Jordan. Przejazd do Jerycho najstarszego miasta świata. Dla chętnych wjazd kolejką na wzgórze zwane Górą Kuszenia. Po południu pobyt nad Morzem Martwym. Kąpiel w najbardziej zasolonym zbiorniku świata położonym w depresji sięgającej - 420 metrów. Przejazd do Betlejem. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

 

4 DZIEŃ      BETLEJEM - HERODION - HEBRON
Śniadanie. Zwiedzanie pochodzącej z IV -VI wieku n.e Bazyliki Narodzenia Jezusa w Betlejem. Krótki spacer po Betlejem. Czas na zakupy. Po południu zwiedzanie Herodionu - obronnego pałacu króla Heroda, gdzie niedawno odnaleziono jego grobowiec. Przejazd do Hebronu ze słynną Grotą Patriarchów - Abrahama i jego potomków. Obiadokolacja. Nocleg.

 

5 DZIEŃ      JEROZOLIMA
Śniadanie. Przejazd do Jerozolimy. Wizyta na Górze Oliwnej z niesamowitą panoramą Świętego Miasta. Nawiedzenie kościołów Pater Noster oraz Dominus Flevit. Spacer po Starym Mieście, gdzie życie toczy się w obrębie wąskich uliczek XVI wiecznej medyny zbudowanej przez Sulejmana Wspaniałego. Przejście „Via Dolorosa” oraz przez arabski bazar do XII wiecznej Bazyliki Grobu Bożego. Zwiedzanie miejsc kultu związanych ze śmiercią i zmartwychwstaniem Jezusa. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

 

6 DZIEŃ      JEROZOLIMA
Śniadanie. Zwiedzanie dzielnicy żydowskiej w starej części Jerozolimy, Cardo Maximus - ulica miasta rzymskiego Aelia Capitolina, Góra Syjon, sala muzealna Ostatniej Wieczerzy, synagoga Dawida, Ściana Płaczu - centrum religii żydowskiej. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

 

7 DZIEŃ      YAD VASHEM - JAFFO 
Śniadanie. Przejazd do Instytutu Pamięci Ofiar Holocaustu - Yad Vashem. Zwiedzanie. Przejazd do Tel Avivu, najnowocześniejszego miasta Izraela liczącego zaledwie 100 lat. Zwiedzanie starówki - Jaffo, której historia sięga czasów biblijnych. Przejazd na lotnisko Ben Guriona. Odprawa. Przelot do Polski. Przylot do Warszawy o 23:05.

 

W cenie:

 • bilet lotniczy (linie lotnicze LOT)
 • bagaż podręczny 8 kg i rejestrowany 23 kg
 • transfery na terenie Izraela
 • 6 noclegów w hotelach *** (pokoje 2,3 os. z łazienkami)
 • wyżywienie 2 posiłki dziennie
 • obsługę pilota
 • ubezpieczenie Travel World, STANDARD PLUS, KL 40 000 EUR, NNW 5000 EUR, bagaż 500 EUR, choroby przewlekłe
 • składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy
 • podatek VAT

Uwagi:

Cena nie zawiera:

 • biletów wstępu, obsługi lokalnych przewodników, napiwków dla obsługi, systemu tour guide - 180 $ płatne na miejscu pilotowi
 • napojów do obiadokolacji
 • dopłaty do pokoju 1 os. (na zapytanie) - 1200 zł

 

Uwaga:

 • każdy z uczestników musi posiadać paszport ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu
 • dla zainteresowanych msze święte
 • kolejność zwiedzania może ulec zmianie
 • jeśli nie masz towarzysza podróży, a nie chcesz dopłacać do pokoju 1 osobowego skontaktuj się z nami ;)
 • prosimy o zapoznanie się z treścią zakłądki dopłaty i zniżki
 • Godziny lotów potwierdzamy na 48 h przed wylotem.

 

 

ZALICZKA 30 % WARTOŚCI IMPREZY.
 

WOLNE MIEJSCA
 

 

 

Plan:

Galeria:

Wycieczka IZRAEL - ZIEMIA ŚWIĘTA/1
Wycieczka IZRAEL - ZIEMIA ŚWIĘTA/2
Wycieczka IZRAEL - ZIEMIA ŚWIĘTA/3
Wycieczka IZRAEL - ZIEMIA ŚWIĘTA/4
Wycieczka IZRAEL - ZIEMIA ŚWIĘTA/5
Wycieczka IZRAEL - ZIEMIA ŚWIĘTA/6
Wycieczka IZRAEL - ZIEMIA ŚWIĘTA/7
Wycieczka IZRAEL - ZIEMIA ŚWIĘTA/8
Wycieczka IZRAEL - ZIEMIA ŚWIĘTA/9
Wycieczka IZRAEL - ZIEMIA ŚWIĘTA/10
Wycieczka IZRAEL - ZIEMIA ŚWIĘTA/11
Wycieczka IZRAEL - ZIEMIA ŚWIĘTA/12
Wycieczka IZRAEL - ZIEMIA ŚWIĘTA/13
Wycieczka IZRAEL - ZIEMIA ŚWIĘTA/14
Wycieczka IZRAEL - ZIEMIA ŚWIĘTA/15

Terminy

Położenie

Trasaplease wait ...

Rozkład jazdy

Dopłaty i zniżki

w cenie
Wariant STANDARD PLUS
Ubezpieczenia w trakcie trwania imprezy TRAVEL WORLD wariant STANDART PLUS. Zakres ubezpieczenia: Koszty Leczenia do 40 000 €, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 5 000 €; Bagaż Podróżny do 500 €; Choroby Przewlekłe: TAK
24 zł
za osobę
UB. VIP
Koszty leczenia do 100 000 € Następstwa nieszczęśliwych wypadków do 10 000 € Bagaż podróżny do 1 000 € Zachorowanie na COVID-19 do 100 000 € Choroby przewlekłe: TAK Kwarantanna: do 2 000 €
94 zł
za osobę
UB. THE BEST
Koszty leczenia do 300 000 € Następstwa nieszczęśliwych wypadków do 10 000 € Bagaż podróżny do 1 000 € Zachorowanie na COVID-19 do 300 000 € Choroby przewlekłe: TAK Kwarantanna: do 2 000 €
110 zł
za osobę
Koszty rezygnacji 100%
Ubezpieczenie Koszty Rezygnacji 100% to ochrona przed stratą finansową na wypadek wydarzeń, które mogą Cię spotkać przed wyjazdem, jak i w jego trakcie. bezpieczenie Koszty Rezygnacji 100% obejmuje m.in. nagłe zachorowanie podróżnego lub współuczestnika podróży; śmierć podróżnego, współuczestnika podróży lub osoby bliskiej; utrata pracy; kradzież dokumentów, wezwanie do sądu, wyznaczony egzamin poprawkowy, wyznaczony pobyt w sanatorium. Wariant 100% można wykupić w ciągu 10 dni następujących po dniu zakupu podróży, gdy do rozpoczęcia podróży zostało więcej niż 30 dni. Jeśli do rozpoczęcia podróży zostało 30 dni i mniej, ubezpieczenie można kupić tylko w dniu zawarcia umowy podróży.
247 zł
za osobę
Koszty rezygnacji 100% MAX
Ubezpieczenie Koszty Rezygnacji to ochrona przed stratą finansową na wypadek wydarzeń, które mogą Cię spotkać przed wyjazdem, jak i w jego trakcie. Obejmuje m.in.:obejmuje m.in. nagłe zachorowanie podróżnego lub współuczestnika podróży; śmierć podróżnego, współuczestnika podróży lub osoby bliskiej; utrata pracy; kradzież dokumentów, wezwanie do sądu, wyznaczony egzamin poprawkowy, wyznaczony pobyt w sanatorium, Nagle zachorujesz Ty lub współuczestnik podróży na Covid-19, Ty lub współuczestnik podróży, Twoje dzieci lub dzieci współuczestnika podróży zostaniecie objęci obowiązkową kwarantanną związaną z Covid-19, Ty lub współuczestnik podróży nagle zachorujecie i choroba ta wynika z wcześniej zdiagnozowanej u Was choroby przewlekłej. Wariant 100% MAX można wykupić w ciągu 3 dni następujących po dniu zakupu podróż, gdy do rozpoczęcia podróży zostało więcej niż 30 dni. Jeśli do rozpoczęcia podróży zostało 30 dni i mniej, ubezpieczenie można kupić tylko w dniu zawarcia umowy podróży.
1 200 zł
za osobę
Dopłata do pokoju 1 os.
Dopłata do pokoju 1 os.
Proszę czekać ...