Główna  /  Wycieczki  /  Zagraniczne

Wycieczka do IZRAELA

Izrael / Europa / Betlejem

Wycieczka do IZRAELA

WYPRZEDANE

Profil: wycieczka

Cena: 3 860 zł

Rezerwuj

Masz pytania do oferty?

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

 • tel. 570 583 000
 • tel. 515 391 807
 • Pon - Pt: 10.00 - 18.00 / So: 9.00 - 13.00

Opis:

1 DZIEŃ          CEZAREA - HAIFA – AKKO
Zbiórka na lotnisku. Odprawa. Wylot z Warszawy. Wylot godz. 05:40. Przylot do Tel Awiwu na lotnisko Ben Gurion. Przejazd nadmorską równiną Sharon. Zwiedzanie malowniczych akweduktów nad Morzem Śródziemnym, które są pozostałościami Cezarei Nadmorskiej Heroda Wielkiego. Przejazd do Haify. Wspaniała Panorama Zatoki podziwiana z wysokości Ogrodów Bahaickich na Górze Karamel. Wizyta w obronnym klasztorze Karmelitów, w którym znajduje się sanktuarium Stella Maris. Przejazd do Akko - miasta twierdzy z rzymskim portem i cytadelą z czasów krzyżowców. Spacer po Starym Mieście. Przejazd do hotelu w Tyberiadzie nad jeziorem Galilejskim. Obiadokolacja. Nocleg.

 

2 DZIEŃ          TYBERIADA - KAFARNAUM - TABHA -  KANA GALILEJSKA
Śniadanie. Zwiedzanie Tyberiady. Rejs łodzią po Jeziorze Galilejskim na jego północny brzeg. Zwiedzanie Kafarnaum - miasta Jezusa z doskonale zachowanymi pozostałościami zabudowań sprzed 2 tysięcy lat. Przejazd do Tabha, zwiedzanie kościołów w miejscach wykopalisk - Kościół Rozmnożenia Chleba i Ryb oraz niewielki kościół prymatu św. Piotra położony na brzegu jeziora Galilejskiego. Przejazd na Górę Błogosławieństw, skąd można podziwiać wspaniałą panoramę Wzgórz Golan oraz Jeziora Galilejskiego. Pobyt w jednym z kibuców – rodzaju socjalistycznych spółdzielni funkcjonujących w Izraelu do dzisiaj. Wjazd na Wzgórza Golan. Przejazd do Kany Galilejskiej, gdzie Jezus dokonał swego pierwszego cudu zamieniając wodę w wino. Przejazd do Nazaretu. Zwiedzanie bazyliki Zwiastowania NMP wybudowanej w miejscu, gdzie według tradycji mieszkała Święta Rodzina. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

 

3 DZIEŃ          YARDENIT - JERYCHO - MORZE MARTWE
Śniadanie. Przejazd na południe kraju. Wizyta w Yardenit nad rzeką Jordan oraz w historycznym Quasar Yehudi. Przejazd do Jerycho najstarszego miasta świata Dla chętnych wjazd kolejką na wzgórze zwane Górą Kuszenia. Po południu pobyt nad Morzem Martwym. Kąpiel w najbardziej zasolonym zbiorniku świata położonym w depresji sięgającej - 420 metrów. Przejazd do Betlejem. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
 
4 DZIEŃ          BETLEJEM - HERODION - HEBRON
Śniadanie. Zwiedzanie pochodzącej z IV -VI wieku n.e Bazyliki Narodzenia Jezusa w Betlejem. Krótki spacer po Betlejem. Czas na zakupy. Po południu zwiedzanie Herodionu - obronnego pałacu króla Heroda, gdzie niedawno odnaleziono jego grobowiec. Przejazd do Hebronu ze słynną Grotą Patriarchów - Abrahama i jego potomków. Obiadokolacja. Nocleg.

 

5 DZIEŃ          JEROZOLIMA
Śniadanie. Przejazd do Jerozolimy. Wizyta na Górze Oliwnej z niesamowitą panoramą Świętego Miasta. Spacer po Starym Mieście, gdzie życie toczy się w obrębie wąskich uliczek XVI wiecznej medyny zbudowanej przez Sulejmana Wspaniałego. Przejście „Via Dolorosa” oraz przez arabski bazar do XII wiecznej Bazyliki Grobu Bożego. Zwiedzanie miejsc kultu związanych ze śmiercią i zmartwychwstaniem Jezusa z Nazaretu. Wizyta na wzgórzu świątynnym - jedno z najważniejszych miejsc dla wyznawców religii islamu. Czas na zakupy. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

 

6 DZIEŃ          JEROZOLIMA

Śniadanie.Zwiedzanie dzielnicy żydowskiej w starej części Jerozolimy, Cardo Maximus - ulica miasta rzymskiego Aelia Capitolina, Góra Syjon, sala muzealna Ostatniej Wieczerzy, synagoga Dawida, Ściana Płaczu - centrum religii żydowskiej. Przejazd do Jerozolimy zachodniej. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

 

6 DZIEŃ          JAFFO - YAD VASHEN
Śniadanie. Zwiedzanie starówki - Jaffo, której historia sięga czasów biblijnych.  Przejazd do Instytutu Pamięci Ofiar Holocaustu - Yad Vashem. Przejazd do Tel Avivu, najnowocześniejszego miasta Izraela liczącego zaledwie 100 lat. Przejazd na lotnisko Ben Guriona. Odprawa. Wylot do Polski godz. 20:05. Przelot do Warszawy godz. 23:05.

 

 

W cenie:

 • bilet lotniczy (linie lotnicze LOT)
 • bagaż podręczny 8 kg i rejestrowany 23 kg
 • transfery na terenie Izraela
 • 6 noclegów w hotelach **/*** (pokoje 2,3 os. z łazienkami)
 • wyżywienie 2 posiłki dziennie
 • obsługa pilota
 • ubezpieczenie Travel World, STANDARD PLUS, KL 40 000 EUR, NNW 5000 EUR, bagaż 500 EUR, choroby przewlekłe
 • składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy
 • podatek VAT

 

 

Uwagi:

Cena nie zawiera:

 • biletów wstępu, obsługi lokalnych przewodników, napiwków dla obsługi, systemu tour guide - 180 $ płatne na miejscu pilotowi

 • napojów do obiadokolacji
 • dopłaty do pokoju 1 os. (na zapytanie)

 

Uwaga:

 • kolejność zwiedzania może ulec zmianie
 • każdy uczestnik musi posiadać paszport ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu

 

Godziny lotów potwierdzamy na 48 h przed wylotem.

 

Zapisy prowadzimy do 15.11.2022! Ilość miejsc ograniczona.

 

 

 

Plan:

Galeria:

Wycieczka do IZRAELA/1
Wycieczka do IZRAELA/2
Wycieczka do IZRAELA/3

Terminy

please wait...

Położenie

Trasaplease wait ...

Rozkład jazdy

Dopłaty i zniżki

w cenie
Wariant STANDARD PLUS
Ubezpieczenia w trakcie trwania imprezy TRAVEL WORLD wariant STANDART PLUS. Zakres ubezpieczenia: Koszty Leczenia do 40 000 €, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 5 000 €; Bagaż Podróżny do 500 €; Choroby Przewlekłe: TAK
25 zł
za osobę
UB. VIP
Koszty leczenia do 100 000 € Następstwa nieszczęśliwych wypadków do 10 000 € Bagaż podróżny do 1 000 € Zachorowanie na COVID-19 do 100 000 € Choroby przewlekłe: TAK Kwarantanna: do 2 000 €
94 zł
za osobę
UB. THE BEST
Koszty leczenia do 300 000 € Następstwa nieszczęśliwych wypadków do 10 000 € Bagaż podróżny do 1 000 € Zachorowanie na COVID-19 do 300 000 € Choroby przewlekłe: TAK Kwarantanna: do 2 000 €
112 zł
za osobę
Koszty rezygnacji 100%
Ubezpieczenie Koszty Rezygnacji 100% to ochrona przed stratą finansową na wypadek wydarzeń, które mogą Cię spotkać przed wyjazdem, jak i w jego trakcie. bezpieczenie Koszty Rezygnacji 100% obejmuje m.in. nagłe zachorowanie podróżnego lub współuczestnika podróży; śmierć podróżnego, współuczestnika podróży lub osoby bliskiej; utrata pracy; kradzież dokumentów, wezwanie do sądu, wyznaczony egzamin poprawkowy, wyznaczony pobyt w sanatorium. Wariant 100% można wykupić w ciągu 10 dni następujących po dniu zakupu podróży, gdy do rozpoczęcia podróży zostało więcej niż 30 dni. Jeśli do rozpoczęcia podróży zostało 30 dni i mniej, ubezpieczenie można kupić tylko w dniu zawarcia umowy podróży.
239 zł
za osobę
Koszty rezygnacji 100% MAX
Ubezpieczenie Koszty Rezygnacji to ochrona przed stratą finansową na wypadek wydarzeń, które mogą Cię spotkać przed wyjazdem, jak i w jego trakcie. Obejmuje m.in.:obejmuje m.in. nagłe zachorowanie podróżnego lub współuczestnika podróży; śmierć podróżnego, współuczestnika podróży lub osoby bliskiej; utrata pracy; kradzież dokumentów, wezwanie do sądu, wyznaczony egzamin poprawkowy, wyznaczony pobyt w sanatorium, Nagle zachorujesz Ty lub współuczestnik podróży na Covid-19, Ty lub współuczestnik podróży, Twoje dzieci lub dzieci współuczestnika podróży zostaniecie objęci obowiązkową kwarantanną związaną z Covid-19, Ty lub współuczestnik podróży nagle zachorujecie i choroba ta wynika z wcześniej zdiagnozowanej u Was choroby przewlekłej. Wariant 100% MAX można wykupić w ciągu 3 dni następujących po dniu zakupu podróż, gdy do rozpoczęcia podróży zostało więcej niż 30 dni. Jeśli do rozpoczęcia podróży zostało 30 dni i mniej, ubezpieczenie można kupić tylko w dniu zawarcia umowy podróży.
690 zł
za osobę
Dopłata do pokoju 1 os.
Dopłata do pokoju 1 os.
Proszę czekać ...