Główna  /  Wycieczki  /  Zagraniczne

STOLICE  PÓŁNOCY-KOPENHAGA

Dania / Europa / Kopenhaga

STOLICE PÓŁNOCY-KOPENHAGA

Profil: wycieczka

Cena: na zapytanie

termin / Na zapytanie
Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • tel. 570 583 000
  • tel. 515 391 807
  • Pon - Pt: 10.00 - 18.00 / So: 9.00 - 13.00

Opis:

Dzień 1           GDAŃSK
Wyjazd z Lublina. Przejazd do Gdańska. Wizyta w Muzeum II Wojny Światowej, dzie na jednej z największych powierzchni wystawienniczych w Europie za pomocą nie tylko artefaktów, ale również nowoczesnych technologii przedstawiano historię ludności cywilnej żyjącej w trakcie II wojny światowej, a także ukazano wyjątkowość polskiego doświadczenia na tle innych narodów. Czas wolny na Starym Mieśce. Przejazd do Gdyni. Zaokrętowanie. Wypłynięcie ok. godz. 19:30 lub 21:00. Kolacja bufetowa na promie. Po kolacji możliwość korzystania z oferty rozrywkowej promu. Nocleg. Nocne przepłynięcie do Karlskrone.

 

Dzień 2           LUND - KOPENHAGA
Wczesne śniadanie (od 6.00). Wyokrętowanie o godz. 07.30. Zwiedzanie Lund miasteczka, którego początki sięgają X w. Spacer po mieście m.in.: romańska katedra pod wezwaniem św. Knuta i Wawrzyńca (Domkyrka), Królewski Karoliński Uniwersytet. Wyjazd do Kopenhagi. Przejazd 16 km mostem Øresund łączącym Szwecję z Danią. Trasa liczy około 250 km. Zwiedzanie Kopenhagi: syrenka kopenhaska - najbardziej znany symbol miasta, Fontanna Gefion - największa i najpiękniejsza fontanna przedstawiająca mityczne powstanie Zelandii, Ogród Botaniczny. Kolacja bufetowa w restauracji. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

 

Dzień 3           KOPENHAGA
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Dalsze zwiedzanie Kopenhagi: rejs po kanałach, spacer po dzielnicy Christiania, uroczysta odprawa warty Gwardii Królewskiej, barokowy Pałac Amalienborg - oficjalna rezydencja duńskiej rodziny królewskiej, pomnik Króla Fryderyka V, osiemnastowieczna dzielnica portowa Nyhaven, Zamek Christiansborg - siedziba duńskiego parlamentu, budynek Borsen - stara giełda kopenhaska, Ratusz Miejski, spacer deptakiem Stroget - najdłuższą promenadą handlową północnej Europy. Przejazd do Karlskrony. Spacer po mieście: Rynek, Kościół Admiralicji, Nabrzeże Królewskie z portem marynarki wojennej, Dzielnica kolorowych drewnianych domków Björkholmen. Zaokrętowanie na prom ok. 20.00. Kolacja bufetowa na promie. Po kolacji możliwość korzystania z oferty rozrywkowej promu. Nocne przepłynięcie do Gdyni.

 

Dzień 4           ELBLĄG
Śniadanie na promie od 7.00. Wyokrętowanie w Gdyni o godz. 9.15. Przejazd do Elbląga. Spacer po mieście: starówka z Bramą Targową, Katedra św. Mikołaja, Zamek krzyżacki – dzisiejsze Muzeum Archeologiczno – Historyczne. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Lublina ok. godz. 21-22.

W cenie:

Cena zawiera:
• przejazd autokarem o podwyższonym standardzie
• zakwaterowanie: 2 noclegi na promach w kabinach 2 os. oraz 1 nocleg w hotelu w Kopenhadze
• wyżywienie: 3 śniadania, 3 kolacje. Posiłki w formie bogatego bufetu,
• napoje podczas posiłków: ciepłe, zimne, na promach wino i piwo no limit
• opiekę pilota oraz lokalnych przewodników
• bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz system tour guide
• rejs po kanałach w Kopenhadze
• ubezpieczenie  KL  40 000 €, NNW 5000 EUR; choroby przewlekłe
• podatek VAT
• składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy

 

Kabina klasy B4 - wewnętrzna bez okna, o powierzchni 11,5 m2, z łazienką.

Uwagi:

Uwaga:

  • każdy uczestnik musi posiadać ważny dowód osobisty lub paszport
  • kolejność zwiedzania może ulec zmianie
  • zniżka przy zakwaterowaniu 4 os. w kabinie - 90 zł/os. - na zapytanie
  • kabiny 3 os. na zapytanie

 

 

AKTUALNE OBOSTRZENIA:

DANIA - BRAK

Więcej informacji na stronie  https://www.gov.pl/web/dyplomacja/dania

 

SZWECJA - BRAK

Więcej informacji na stronie https://www.gov.pl/web/dyplomacja/szwecja

 

Prosimy o zapoznanie się z informacjami z zakładki "Dopłaty i żniżki".

Plan:

STOLICE  PÓŁNOCY-KOPENHAGA/1

Terminy

Położenie

Trasaplease wait ...

Rozkład jazdy

Dopłaty i zniżki

w cenie
Wariant STANDARD PLUS
14 zł
za osobę
Wariant VIP
Ubezpieczenie podróży w trakcie trwania imprezy Travel World wariant VIP. Zakes ubezpieczenia: Koszty Leczenia do 100 000 €, Następstwa, Nieszczęśliwych Wypadków do 10 000 €, Bagaż Podróżny do 1 000 €, Zachorowanie na COVID-19 do 100 000 €, Choroby Przewlekłe: TAK, Kwarantanna: do 2 000 €
53 zł
za osobę
Wariant THE BEST
Ubezpieczenie podróży w trakcie trwania imprezy Travel World wariant THE BEST, to kompleksowa oferta dla wybierających się w podróż zagraniczną, w której oprócz najszerszego zakresu ubezpieczenia (pokrycie kosztów leczenia na 300 000 €) znajduje się najszerszy pakiet Assistance oraz ochrona podczas uprawiania sportów wysokiego ryzyka. Zakres uebzpieczena: Koszty Leczenia do 300 000 €, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 10 000 €, Bagaż Podróżny do 1 000 €, Zachorowanie na COVID-19 do 300 000 €, Choroby Przewlekłe: TAK, Kwarantanna: do 2 000 €
57 zł
za osobę
Koszty rezygnacji 100%
Ubezpieczenie Koszty Rezygnacji 100% to ochrona przed stratą finansową na wypadek wydarzeń, które mogą Cię spotkać przed wyjazdem, jak i w jego trakcie. bezpieczenie Koszty Rezygnacji 100% obejmuje m.in. nagłe zachorowanie podróżnego lub współuczestnika podróży; śmierć podróżnego, współuczestnika podróży lub osoby bliskiej; utrata pracy; kradzież dokumentów, wezwanie do sądu, wyznaczony egzamin poprawkowy, wyznaczony pobyt w sanatorium. Wariant 100% można wykupić w ciągu 10 dni następujących po dniu zakupu podróży, gdy do rozpoczęcia podróży zostało więcej niż 30 dni. Jeśli do rozpoczęcia podróży zostało 30 dni i mniej, ubezpieczenie można kupić tylko w dniu zawarcia umowy podróży.
129 zł
za osobę
Koszty rezygnacji 100% MAX
Ubezpieczenie Koszty Rezygnacji to ochrona przed stratą finansową na wypadek wydarzeń, które mogą Cię spotkać przed wyjazdem, jak i w jego trakcie. Obejmuje m.in.:obejmuje m.in. nagłe zachorowanie podróżnego lub współuczestnika podróży; śmierć podróżnego, współuczestnika podróży lub osoby bliskiej; utrata pracy; kradzież dokumentów, wezwanie do sądu, wyznaczony egzamin poprawkowy, wyznaczony pobyt w sanatorium, Nagle zachorujesz Ty lub współuczestnik podróży na Covid-19, Ty lub współuczestnik podróży, Twoje dzieci lub dzieci współuczestnika podróży zostaniecie objęci obowiązkową kwarantanną związaną z Covid-19, Ty lub współuczestnik podróży nagle zachorujecie i choroba ta wynika z wcześniej zdiagnozowanej u Was choroby przewlekłej. Wariant 100% MAX można wykupić w ciągu 3 dni następujących po dniu zakupu podróż, gdy do rozpoczęcia podróży zostało więcej niż 30 dni. Jeśli do rozpoczęcia podróży zostało 30 dni i mniej, ubezpieczenie można kupić tylko w dniu zawarcia umowy podróży.
570 zł
za osobę
Kabina 1 os.
Dopłata przy zakwaterowaniu 1 os. w kabinie.
-90 zł
za osobę
Kabina 4 os.
Przy zakwaterowaniu 4 os. w kabinie zniżka 90 zł/os. Kabina wewnętrzna o powierzchni 11,5 m2, łóżka piętrowe. Na zapytanie.
Proszę czekać ...