Główna  /  Dla grup  / 

Powrót Przyjaciół 
na Dolny Śląsk i do Pragi

Polska / Dolny Śląsk / Karpacz

Powrót Przyjaciół na Dolny Śląsk i do Pragi

PRZYJACIELE

Profil: wycieczka

Cena: na zapytanie

termin / Na zapytanie
Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • tel. 570 583 000
  • tel. 515 391 807
  • Pon - Pt: 10.00 - 18.00 / So: 9.00 - 13.00

Opis:

1 dzień        LUBIĄŻ - KARPACZ

Wyjazd z Lublina. Przejazd do Lubiąża. Zwiedzanie cysterskiego zespołu klasztornego, który jest największym klasztorem w Polsce i drugim co do wielkości obiektem sakralnym na świecie. Zwiedzanie: bazylika Wniebowzięcia NMP z lat 1307–1340, zbudowana na pozostałościach kościoła romańskiego, klasztor, pałac opatów, pomocniczy kościół św. Jakuba. Przejazd do Karpacza. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

 

2 dzień       HARRACHOV - KARPACZ

Śniadanie. Przejazd do Harrachova. Spacer do kompleksu skoczni narciarskich na Czertowej Górze, gdzie odbywały się zawody pucharu świata w skokach narciarskich. Wizyta w jednej z najstarszych hut szkła w Czechach, gdzie znajduje się muzeum szkła, sklep firmowy oraz mały browar. Degustacja piwa. Powrót do Karpacza. Zwiedzanie pochodzącej z południowej Norwegii drewnianej Świątyni Wang, zbudowanej na przełomie XII i XIII w. Powrót do hotelu. Czas na relaks w hotelu (basen, sauna). Kolacja grillowa. Nocleg.

 

3 dzień       PRAGA

Śniadanie. Przejazd do Pragi. Spacer: Hradczany - Plac Loretański z Loretą i Pałacem Czerninów, Plac Hradczański, Ogrody Królewskie, Zamek Praski, katedra św. Wita, Ogrody Wallensteina, barokowa dzielnica Mała Strana. Czas na piwo. Przejście średniowiecznym Mostem Karola na Rynek Staromiejski z ratuszem i Zegarem Orloj, kościołem Matki Boskiej przed Tynem, pomnikiem Jana Husa i kościołem św. Mikołaja. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

 

4 dzień      ŚWIDNICA

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Świdnicy. Zwiedzanie ewangelickiego kościoła zwanego Kościołem Pokoju, jednego z trzech obiektów na Dolnym Śląsku wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Wyjazd w drogę powrotną. Powrót do Lublina w godzinach nocnych.

W cenie:

  • transport autokarem
  • 3 noclegi w hotelu Mercure Skalny ***
  • 3 śniadania, 3 obiadokolacje, w tym 1 kolacja grillowa
  • korzystanie z ba?senu, sauny suchej, salki fitness
  • opieka pilota
  • ubezpieczenie  KL, NNW
  • podatek VAT

Uwagi:

Dodatkowo płatne: bilety wstępu, lokalni przewodnicy, zestaw tour guide - 200 zł/os.

 

 

Hotel Mercure Karpacz Skalny położony jest u stóp Śnieżki. Oferuje basen z podgrzewaną wodą i spa. Na miejscu można bezpłatnie korzystać z WiFi. Pokoje są wyposażone w telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Dysponują również łazienką z wanną lub prysznicem i suszarką do włosów. Za dodatkową opłatą obiekt zapewnia masaże oraz dostęp do kortu tenisowego. Hotel położony jest w cichej okolicy, 4 km od słynnej świątyni Wang.

 

Plan:

Galeria:

Powrót Przyjaciół 
na Dolny Śląsk i do Pragi/1
Powrót Przyjaciół 
na Dolny Śląsk i do Pragi/2
Powrót Przyjaciół 
na Dolny Śląsk i do Pragi/3
Powrót Przyjaciół 
na Dolny Śląsk i do Pragi/4
Powrót Przyjaciół 
na Dolny Śląsk i do Pragi/5
Powrót Przyjaciół 
na Dolny Śląsk i do Pragi/6
Powrót Przyjaciół 
na Dolny Śląsk i do Pragi/7
Powrót Przyjaciół 
na Dolny Śląsk i do Pragi/8
Powrót Przyjaciół 
na Dolny Śląsk i do Pragi/9
Powrót Przyjaciół 
na Dolny Śląsk i do Pragi/10
Powrót Przyjaciół 
na Dolny Śląsk i do Pragi/11
Powrót Przyjaciół 
na Dolny Śląsk i do Pragi/12
Powrót Przyjaciół 
na Dolny Śląsk i do Pragi/13
Powrót Przyjaciół 
na Dolny Śląsk i do Pragi/14

Terminy

Położenie

Trasaplease wait ...

Rozkład jazdy

Dopłaty i zniżki

w cenie
Wariant STANDARD PLUS
Ubezpieczenia w trakcie trwania imprezy TRAVEL WORLD wariant STANDART PLUS. Zakres ubezpieczenia: Koszty Leczenia do 40 000 €, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 5 000 €; Bagaż Podróżny do 500 €; Choroby Przewlekłe: TAK
7 zł
za osobę
Wariant VIP
Koszty leczenia do 100 000 € Następstwa nieszczęśliwych wypadków do 10 000 € Bagaż podróżny do 1 000 € Zachorowanie na COVID-19 do 100 000 € Choroby przewlekłe: TAK Kwarantanna: do 2 000 €
12 zł
za osobę
Wariant THE BEST
Koszty leczenia do 300 000 € Następstwa nieszczęśliwych wypadków do 10 000 € Bagaż podróżny do 1 000 € Zachorowanie na COVID-19 do 300 000 € Choroby przewlekłe: TAK Kwarantanna: do 2 000 €
49 zł
za osobę
Koszty rezygnacji 100%
Ubezpieczenie Koszty Rezygnacji 100% to ochrona przed stratą finansową na wypadek wydarzeń, które mogą Cię spotkać przed wyjazdem, jak i w jego trakcie. bezpieczenie Koszty Rezygnacji 100% obejmuje m.in. nagłe zachorowanie podróżnego lub współuczestnika podróży; śmierć podróżnego, współuczestnika podróży lub osoby bliskiej; utrata pracy; kradzież dokumentów, wezwanie do sądu, wyznaczony egzamin poprawkowy, wyznaczony pobyt w sanatorium. Wariant 100% można wykupić w ciągu 10 dni następujących po dniu zakupu podróży, gdy do rozpoczęcia podróży zostało więcej niż 30 dni. Jeśli do rozpoczęcia podróży zostało 30 dni i mniej, ubezpieczenie można kupić tylko w dniu zawarcia umowy podróży.
110 zł
za osobę
Koszty rezygnacji 100% MAX
Ubezpieczenie Koszty Rezygnacji to ochrona przed stratą finansową na wypadek wydarzeń, które mogą Cię spotkać przed wyjazdem, jak i w jego trakcie. Obejmuje m.in.:obejmuje m.in. nagłe zachorowanie podróżnego lub współuczestnika podróży; śmierć podróżnego, współuczestnika podróży lub osoby bliskiej; utrata pracy; kradzież dokumentów, wezwanie do sądu, wyznaczony egzamin poprawkowy, wyznaczony pobyt w sanatorium, Nagle zachorujesz Ty lub współuczestnik podróży na Covid-19, Ty lub współuczestnik podróży, Twoje dzieci lub dzieci współuczestnika podróży zostaniecie objęci obowiązkową kwarantanną związaną z Covid-19, Ty lub współuczestnik podróży nagle zachorujecie i choroba ta wynika z wcześniej zdiagnozowanej u Was choroby przewlekłej. Wariant 100% MAX można wykupić w ciągu 3 dni następujących po dniu zakupu podróż, gdy do rozpoczęcia podróży zostało więcej niż 30 dni. Jeśli do rozpoczęcia podróży zostało 30 dni i mniej, ubezpieczenie można kupić tylko w dniu zawarcia umowy podróży.
Proszę czekać ...