Główna  /  Wycieczki  /  Zagraniczne

PORTUGALIA

Portugalia / Lizbona / Lizbona

PORTUGALIA

Profil: wycieczka

Cena: na zapytanie

termin / Na zapytanie
Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

 • tel. 570 583 000
 • tel. 515 391 807
 • Pon - Pt: 10.00 - 18.00 / So: 9.00 - 13.00

Opis:

1 dzień 

Zbiórka uczestników na lotnisku Okęcie o godz. 10:45. Wylot z Warszawy godz. 12:45. Przylot do Lizbony godz. 16:00. Przejazd do hotelu w okolicy Lizbony. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

 

2 dzień   ESTORIL - CASCAIS - CABO DA ROCA - SINTRA - OBIDOS

Śniadanie. Panoramiczne zwiedzanie Estoril i Cascais – dwóch malowniczych nadmorskich kurortów. Postój w Cabo da Roca – najbardziej za zachód wysuniętym punkcie Europy. Postój w Obidos - uroczym portugalskim miasteczku ze średniowiecznymi murami i białymi domkami. Przejazd do pełnych mistycyzmu średniowiecznych pałaców Sintry (na liście światowego dziedzictwa UNESCO). Czas wolny na spacer po malowniczych uliczkach miasta. Przejazd do hotelu . Obiadokolacja. Nocleg.

 

3 dzień BRAGA - PORTO

Śniadanie. Przejazd do Bragi. Zwiedzanie Sanktuarium Bom Jesus do Monte z imponującymi schodami. Przejazd do Porto, drugiego pod względem wielkości miasta Portugalii, słynącego z wina Porto. Panoramiczne zwiedzanie starego miasta m.in.: Cais da Ribeira - nabrzeże Ribeira, najbardziej typowego i malowniczego miejsca w Porto, Igreja de São Francisco - kościół świętego Franciszka i Sé - katedry. Wizyta w winiarni w Porto połączona z degustacją. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

 

4 dzień COIMBRA - TOMAR

Śniadanie. Przejazd do Coimbry, dawnej stolicy Portugalii, nad którą góruje Stary Uniwersytet, który został założony w 1290 r. i jest jednym z najstarszych tego typu uczelni w Europie. Czas wolny na zwiedzanie. Przejazd do Tomar, które słynie z imponującego klasztoru Templariuszy. Zwiedzanie. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

 

5 dzień FATIMA - ALJUSTREL - BATHLHA

Śniadanie. Spacer po sanktuarium Najświętszej Marii Panny w Fatimie. Zwiedzanie Kaplicy Objawień i bazylik. Czas wolny. Przejazd do Ajljustrel, gdzie znajdują się miejsca związane z objawieniami i życiem pastuszków. Przejazd do Batalha z klasztorem Matki Boskiej Zwycięskiej (Convento de Santa Maria da Vitória), który jest jednym z najwspanialszych przykładów architektury i sztuki gotyku w Portugalii (UNESCO). Obiadokolacja. Nocleg.

 

6 dzień ALCOBAÇA - NAZARÉ - SITIO

Śniadanie. Przejazd do Alcobaça, gdzie znajduje się Klasztor “Mosteiro de Santa Maria de Alcobaça” zbudowany przez zakon cystersów, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Postój w Nazare, typowej portugalskiej wiosce rybackiej. Sitio – punkt widokowy. Czas na plażowanie. Powrót do Fatimy. Obiadokolacja. Po kolacji o godz. 21:30 możliwość uczestniczenia w procesji ze świecami w Fatimie. Nocleg.

 

7 dzień LIZBONA

Śniadanie. Przejazd do centrum Lizbony. Pierwszy postój w słynnej dzielnicy Belem, gdzie znajduje się klasztor Hieronimitów, Wieża Belem i Pomnik Odkrywców. Zwiedzanie kościoła i klasztoru. Możliwość degustacji słynnych ciasteczek "pastel de Belem". Zwiedzanie najstarszej dzielnicy Lizbony Alfama z katedrą i zamkiem św. Jerzego (z zewnątrz), a także punktem widokowym St. Luzia, skąd rozpościera się wspaniały widok na rzekę Tag. Na koniec zwiedzanie dzielnicy Baixa, najważniejszych ulic i placy w Lizbonie: Praça do Comercio, Plac Rossio (serce Lizbony), Rua Augusta, Restauradores. Panoramiczne zwiedzanie nowoczesnej dzielnicy Parque das Nações (Park Narodow). Obiadokolacja. Nocleg.

 

8 dzień

Śniadanie w formie breakfast box. Transfer na lotnisko. Odprawa. Wylot o godz. 06:46. Przylot do Warszawy o godz. 11:45.

 

 

 

 

 

 

W cenie:

Cena zawiera:

 • bezpośredni przelot na trasie Warszawa - Lizbona - Warszawa (TAP Portugal)
 • bagaż podręczny i rejestrowany
 • transfery na terenie Portugalii – zgodnie z programem
 • zakwaterowanie: 7 noclegów w hotelach 3*/4* (pokoje 2,3 os. z łazienkami)
 • wyżywienie: 7 śniadań, 7 obiadokolacji
 • napoje do obiadokolacji: ¼ l woda, ¼ l wino
 • opieka pilota
 • ubezpieczenie KL i NNW, choroby przewlekłe oraz bagaż
 • turystyczny fundusz gwarancyjny
 • turystyczny fundusz pomocowy
 • podatek VAT

Uwagi:

Cena nie zawiera:

 • biletów wstępu, rejsu po rzece Duoro, opieki lokalnych przewodników oraz systemu tour guide 190 €/os. (płatne u pilota)
 • dopłaty do pokoju 1 os. - 1100 zł

 

Uwaga: 

 • kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

 

 

 

 

 

 

Plan:

Galeria:

PORTUGALIA/1
PORTUGALIA/2
PORTUGALIA/3
PORTUGALIA/4
PORTUGALIA/5
PORTUGALIA/6
PORTUGALIA/7
PORTUGALIA/8
PORTUGALIA/9
PORTUGALIA/10
PORTUGALIA/11
PORTUGALIA/12
PORTUGALIA/13
PORTUGALIA/14
PORTUGALIA/15
PORTUGALIA/16
PORTUGALIA/17
PORTUGALIA/18
PORTUGALIA/19
PORTUGALIA/20
PORTUGALIA/21
PORTUGALIA/22
PORTUGALIA/23
PORTUGALIA/24
PORTUGALIA/25
PORTUGALIA/26
PORTUGALIA/27
PORTUGALIA/28
PORTUGALIA/29

Terminy

Położenie

Trasaplease wait ...

Rozkład jazdy

Dopłaty i zniżki

w cenie
Wariant STANDARD PLUS
Ubezpieczenia w trakcie trwania imprezy TRAVEL WORLD wariant STANDART PLUS. Zakres ubezpieczenia: Koszty Leczenia do 40 000 €, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 5 000 €; Bagaż Podróżny do 500 €; Choroby Przewlekłe: TAK
29 zł
za osobę
UB. VIP
Koszty leczenia do 100 000 € Następstwa nieszczęśliwych wypadków do 10 000 € Bagaż podróżny do 1 000 € Zachorowanie na COVID-19 do 100 000 € Choroby przewlekłe: TAK Kwarantanna: do 2 000 €
109 zł
za osobę
UB. THE BEST
Koszty leczenia do 300 000 € Następstwa nieszczęśliwych wypadków do 10 000 € Bagaż podróżny do 1 000 € Zachorowanie na COVID-19 do 300 000 € Choroby przewlekłe: TAK Kwarantanna: do 2 000 €
134 zł
za osobę
Koszty rezygnacji 100%
Ubezpieczenie Koszty Rezygnacji 100% to ochrona przed stratą finansową na wypadek wydarzeń, które mogą Cię spotkać przed wyjazdem, jak i w jego trakcie. bezpieczenie Koszty Rezygnacji 100% obejmuje m.in. nagłe zachorowanie podróżnego lub współuczestnika podróży; śmierć podróżnego, współuczestnika podróży lub osoby bliskiej; utrata pracy; kradzież dokumentów, wezwanie do sądu, wyznaczony egzamin poprawkowy, wyznaczony pobyt w sanatorium. Wariant 100% można wykupić w ciągu 10 dni następujących po dniu zakupu podróży, gdy do rozpoczęcia podróży zostało więcej niż 30 dni. Jeśli do rozpoczęcia podróży zostało 30 dni i mniej, ubezpieczenie można kupić tylko w dniu zawarcia umowy podróży.
302 zł
za osobę
Koszty rezygnacji 100% MAX
Ubezpieczenie Koszty Rezygnacji to ochrona przed stratą finansową na wypadek wydarzeń, które mogą Cię spotkać przed wyjazdem, jak i w jego trakcie. Obejmuje m.in.:obejmuje m.in. nagłe zachorowanie podróżnego lub współuczestnika podróży; śmierć podróżnego, współuczestnika podróży lub osoby bliskiej; utrata pracy; kradzież dokumentów, wezwanie do sądu, wyznaczony egzamin poprawkowy, wyznaczony pobyt w sanatorium, Nagle zachorujesz Ty lub współuczestnik podróży na Covid-19, Ty lub współuczestnik podróży, Twoje dzieci lub dzieci współuczestnika podróży zostaniecie objęci obowiązkową kwarantanną związaną z Covid-19, Ty lub współuczestnik podróży nagle zachorujecie i choroba ta wynika z wcześniej zdiagnozowanej u Was choroby przewlekłej. Wariant 100% MAX można wykupić w ciągu 3 dni następujących po dniu zakupu podróż, gdy do rozpoczęcia podróży zostało więcej niż 30 dni. Jeśli do rozpoczęcia podróży zostało 30 dni i mniej, ubezpieczenie można kupić tylko w dniu zawarcia umowy podróży.
1 100 zł
za osobę
Dopłata do pokoju 1 os.
Dopłata do pokoju 1 os.
Proszę czekać ...