Główna  /  Wycieczki  /  Zagraniczne

Pielgrzymka IZRAEL - ZIEMIA ŚWIĘTA

Izrael / Europa / Betlejem

Pielgrzymka IZRAEL - ZIEMIA ŚWIĘTA

Profil: pielgrzymka, wycieczka

Cena: na zapytanie

termin / Na zapytanie
Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

 • tel. 570 583 000
 • tel. 515 391 807
 • Pon - Pt: 10.00 - 18.00 / So: 9.00 - 13.00

Opis:

1 DZIEŃ      CEZAREA - HAIFA - AKKO 

Wyjazd autokaru godz. 24:00 (7/8.08.2023) - dla zainteresowanych (dodatkowo płatne).

Zbiórka na lotnisku Okęcie w Warszawie. Odprawa. Wylot o godz. 06:00. Przelot polskimi liniami LOT do Tel Awiwu na lotnisko Ben Gurion. Przejazd nadmorską równiną Sharon. Zwiedzanie malowniczych akweduktów nad Morzem Śródziemnym, które są pozostałościami Cezarei Nadmorskiej Heroda Wielkiego. Przejazd do Haify. Wspaniała Panorama Zatoki podziwiana z wysokości Ogrodów Bahaickich na Górze Karamel. Msza św. Wizyta w obronnym klasztorze Karmelitów, w którym znajduje się sanktuarium Stella Maris. Przejazd do Akko - miasta twierdzy z rzymskim portem i cytadelą z czasów krzyżowców. Spacer po Starym Mieście. Przejazd do hotelu w Tyberiadzie nad jeziorem Galilejskim. Obiadokolacja. Nocleg.

 

2 DZIEŃ      TYBERIADA - KAFARNAUM - TABHA - KANA GALILEJSKA    
Śniadanie. Zwiedzanie Tyberiady. Rejs łodzią po Jeziorze Galilejskim na jego północny brzeg. Zwiedzanie Kafarnaum - miasta Jezusa z doskonale zachowanymi pozostałościami zabudowań sprzed 2 tysięcy lat. Przejazd do Tabha, zwiedzanie kościołów w miejscach wykopalisk - Kościół Rozmnożenia Chleba i Ryb oraz niewielki kościół prymatu św. Piotra położony na brzegu jeziora Galilejskiego. Przejazd na Górę Błogosławieństw, skąd można podziwiać wspaniałą panoramę Wzgórz Golan oraz Jeziora Galilejskiego. Pobyt w jednym z kibuców – rodzaju socjalistycznych spółdzielni funkcjonujących w Izraelu do dzisiaj. Przejazd do Kany Galilejskiej, gdzie Jezus dokonał swego pierwszego cudu zamieniając wodę w wino. Dla małżeństw odnowienie przyrzeczeń ślubnych. Przejazd do Nazaretu. Msza św. Zwiedzanie bazyliki Zwiastowania NMP wybudowanej w miejscu, gdzie według tradycji mieszkała Święta Rodzina. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

 

3 DZIEŃ      YARDENIT - JERYCHO - MORZE MARTWE
Śniadanie. Przejazd na południe kraju. Wizyta w miejscu chrztu nad rzeką Jordan. Jardenit - odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Przejazd do Jerycho najstarszego miasta świata. Postój w Jerychu pod Górą Kuszenia i przy sykomorze Zacheusza. Dla chętnych wjazd kolejką na wzgórze zwane Górą Kuszenia. Po południu pobyt nad Morzem Martwym. Kąpiel w najbardziej zasolonym zbiorniku świata położonym w depresji sięgającej - 420 metrów. Przystanek na Pustyni Judzkiej. Wizyta w Betanii - sanktuarium Łazarza, Marii i Marty. Msza św. Przejazd do Betlejem. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

 

4 DZIEŃ      BETLEJEM
Śniadanie. Zwiedzanie pochodzącej z IV -VI wieku n.e. Bazyliki Narodzenia Jezusa w Betlejem. Krótki spacer po Betlejem. Grota mleczna. Czas na zakupy. Po południu przejazd na Pole Pasterzy. Msza św. Obiadokolacja. Nocleg.

 

5 DZIEŃ      JEROZOLIMA
Śniadanie. Przejazd do Jerozolimy. Wizyta na Górze Oliwnej z niesamowitą panoramą Świętego Miasta. Sanktuarium Wniebowstąpienia. Nawiedzenie kościołów Pater Noster oraz Dominus Flevit, Ogród Oliwny, Bazylika Agonii, Bazylika Grobu i Wniebowzięcia NMP, grota pojmania. Spacer po Starym Mieście, gdzie życie toczy się w obrębie wąskich uliczek XVI wiecznej medyny zbudowanej przez Sulejmana Wspaniałego. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami Starej Jerozolimy. Bazylika Grobu Bożego i Kalwarii. Zwiedzanie miejsc kultu związanych ze śmiercią i zmartwychwstaniem Jezusa. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

 

6 DZIEŃ      JEROZOLIMA
Śniadanie. Zwiedzanie dzielnicy żydowskiej w starej części Jerozolimy, Cardo Maximus - ulica miasta rzymskiego Aelia Capitolina, Góra Syjon - Bazylika Zaśnięcia NMP, Wieczernik - Msza św., synagoga Dawida, kwatera polska na chrześcijańskim cmentarzu, kościół św. Piotra "In Gallikantu" - makieta Jerozolimy z czasów bizantyjskich, Ściana Płaczu - centrum religii żydowskiej. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

 

7 DZIEŃ      AIN KAREM - YAD VASHEM - JAFFO 
Śniadanie. Przejazd do Ain Karem - kosciół Nawiedzenia i św. Jana Chrzciciela. Msza św. Przejazd do Instytutu Pamięci Ofiar Holocaustu - Yad Vashem. Zwiedzanie. Przejazd przez Tel Awiw, najnowocześniejsze miasto Izraela liczące zaledwie 100 lat do Jaffo. Zwiedzanie starówki - Jaffo, której historia sięga czasów biblijnych. Przejazd na lotnisko Ben Guriona. Odprawa. Wylot o godz. 20:00. Przelot do Warszawy ok godz. 23:00.

 

W cenie:

Cena zawiera:

 • bilet lotniczy (linie lotnicze LOT)
 • bagaż podręczny 8 kg i rejestrowany 23 kg
 • transfery na terenie Izraela
 • 6 noclegów w hotelach *** (pokoje 2,3 os. z łazienkami)
 • wyżywienie 2 posiłki dziennie
 • obsługę pilota
 • opiekę duchową
 • ubezpieczenie Travel World, STANDARD PLUS, KL 40 000 EUR, NNW 5000 EUR, bagaż 500 EUR, choroby przewlekłe
 • składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy
 • podatek VAT

Uwagi:

Cena nie zawiera:

 • biletów wstępu, obsługi lokalnych przewodników, napiwków dla obsługi - 180 $ płatne na miejscu pilotowi (opłata dla kontrahenta)
 • napojów do obiadokolacji
 • dopłaty do pokoju 1 os. (1200 zł)

 

Uwaga:

- każdy z uczestników musi posiadać paszport ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu  

- kolejność zwiedzania może ulec zmianie

- ilość miejsc ograniczona.

 

Zaliczka: 1200 zł/os.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA.


Godziny lotów potwierdzamy na 48 h przed wylotem.

Plan:

Galeria:

Pielgrzymka IZRAEL - ZIEMIA ŚWIĘTA/1
Pielgrzymka IZRAEL - ZIEMIA ŚWIĘTA/2
Pielgrzymka IZRAEL - ZIEMIA ŚWIĘTA/3
Pielgrzymka IZRAEL - ZIEMIA ŚWIĘTA/4
Pielgrzymka IZRAEL - ZIEMIA ŚWIĘTA/5
Pielgrzymka IZRAEL - ZIEMIA ŚWIĘTA/6
Pielgrzymka IZRAEL - ZIEMIA ŚWIĘTA/7
Pielgrzymka IZRAEL - ZIEMIA ŚWIĘTA/8
Pielgrzymka IZRAEL - ZIEMIA ŚWIĘTA/9

Terminy

Położenie

Trasaplease wait ...

Rozkład jazdy

Dopłaty i zniżki

w cenie
Wariant STANDARD PLUS
Ubezpieczenia w trakcie trwania imprezy TRAVEL WORLD wariant STANDART PLUS. Zakres ubezpieczenia: Koszty Leczenia do 40 000 €, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 5 000 €; Bagaż Podróżny do 500 €; Choroby Przewlekłe: TAK
25 zł
za osobę
UB. VIP
Koszty leczenia do 100 000 € Następstwa nieszczęśliwych wypadków do 10 000 € Bagaż podróżny do 1 000 € Zachorowanie na COVID-19 do 100 000 € Choroby przewlekłe: TAK Kwarantanna: do 2 000 €
94 zł
za osobę
UB. THE BEST
Koszty leczenia do 300 000 € Następstwa nieszczęśliwych wypadków do 10 000 € Bagaż podróżny do 1 000 € Zachorowanie na COVID-19 do 300 000 € Choroby przewlekłe: TAK Kwarantanna: do 2 000 €
112 zł
za osobę
Koszty rezygnacji 100%
Ubezpieczenie Koszty Rezygnacji 100% to ochrona przed stratą finansową na wypadek wydarzeń, które mogą Cię spotkać przed wyjazdem, jak i w jego trakcie. bezpieczenie Koszty Rezygnacji 100% obejmuje m.in. nagłe zachorowanie podróżnego lub współuczestnika podróży; śmierć podróżnego, współuczestnika podróży lub osoby bliskiej; utrata pracy; kradzież dokumentów, wezwanie do sądu, wyznaczony egzamin poprawkowy, wyznaczony pobyt w sanatorium. Wariant 100% można wykupić w ciągu 10 dni następujących po dniu zakupu podróży, gdy do rozpoczęcia podróży zostało więcej niż 30 dni. Jeśli do rozpoczęcia podróży zostało 30 dni i mniej, ubezpieczenie można kupić tylko w dniu zawarcia umowy podróży.
253 zł
za osobę
Koszty rezygnacji 100% MAX
Ubezpieczenie Koszty Rezygnacji to ochrona przed stratą finansową na wypadek wydarzeń, które mogą Cię spotkać przed wyjazdem, jak i w jego trakcie. Obejmuje m.in.:obejmuje m.in. nagłe zachorowanie podróżnego lub współuczestnika podróży; śmierć podróżnego, współuczestnika podróży lub osoby bliskiej; utrata pracy; kradzież dokumentów, wezwanie do sądu, wyznaczony egzamin poprawkowy, wyznaczony pobyt w sanatorium, Nagle zachorujesz Ty lub współuczestnik podróży na Covid-19, Ty lub współuczestnik podróży, Twoje dzieci lub dzieci współuczestnika podróży zostaniecie objęci obowiązkową kwarantanną związaną z Covid-19, Ty lub współuczestnik podróży nagle zachorujecie i choroba ta wynika z wcześniej zdiagnozowanej u Was choroby przewlekłej. Wariant 100% MAX można wykupić w ciągu 3 dni następujących po dniu zakupu podróż, gdy do rozpoczęcia podróży zostało więcej niż 30 dni. Jeśli do rozpoczęcia podróży zostało 30 dni i mniej, ubezpieczenie można kupić tylko w dniu zawarcia umowy podróży.
1 200 zł
za osobę
Dopłata do pokoju 1 os.
Dopłata do pokoju 1 os.
Proszę czekać ...