Główna  /  Wycieczki  /  Zagraniczne

PIELGRZYMKA DO WŁOCH

Włochy / Europa / Rzym

PIELGRZYMKA DO WŁOCH

Profil: pielgrzymka

Cena: na zapytanie

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

 • tel. 570 583 000
 • tel. 515 391 807
 • Pon - Pt: 10.00 - 18.00 / So: 9.00 - 13.00

Opis:

1  DZIEŃ 
Msza święta. Wyjazd z Polski w godzinach wieczornych. Nocny przejazd przez Polskę, Czechy i Austrię do Włoch.

 

2 DZIEŃ          PADWA
Przyjazd do Padwy. Nawiedzenie Bazyliki św. Antoniego. Msza święta. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

 

3DZIEŃ          ASYŻ - CASCIA
Śniadanie. Przejazd do Asyżu. Zwiedzanie miasta: Bazylika Św. Franciszka, do której w pierwszej połowie XIII wieku przeniesiono szczątki św. Franciszka, Plac Ratuszowy, Piazza Chiesa Nuova, przy którym znajdował się dom rodzinny świętego, Plac Santa Chiara z kościołem św. Klary. Msza święta. Przejazd do miejscowości Cascia. Nawiedzenie Sanktuarium św. Rity. Czas na modlitwę przy grobie świętej. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

 

4 DZIEŃ          RZYM
Śniadanie. Przejazd do Rzymu. Msza święta. Zwiedzanie antycznego Rzymu: Kolosseum, Łuk Trajana, Forum Romanum, Kapitol, Forum Trajana, Fora Imperiali, Plac Wenecki, Ołtarz Ojczyzny, Panteon, jedna z najpiękniejszych włoskich budowli wodnych Fontanna di Trevi, słynne Schody Hiszpańskie. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

 

5 DZIEŃ          RZYM - WATYKAN
Śniadanie. Przejazd do Watykanu. Zwiedzanie stolicy apostolskiej i jednocześnie najmniejszego państwa świata: Plac św. Piotra ze słynną kolumnadą Berniniego, Bazylika św. Piotra - jedna z najważniejszych świątyń chrześcijaństwa, zbudowana nad grobem św.Piotra Apostoła ze słynną Pietą Michała Anioła oraz Kaplicą św. Sebastiana, w której został pochowany św. Jan Paweł II, Zamek Anioła, most Anioła. Msza święta. Dalsze zwiedzanie Rzymu: Bazylika św. Pawła za Murami - miejsce pochówku św. Pawła Apostoła, Bazylika św. Jana na Lateranie. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

 

6 DZIEŃ           MONTE CASINO - POMPEJE
Śniadanie. Przejazd na Monte Cassino, miejsca heroicznych walk wojsk polskich w czasie II wojny światowej. Wizyta w Opactwie Benedyktyńskim. Chwila zadumy na Polskim Cmentarzu Wojennym na Monte Cassino. Msza święta. Przejazd do Pompei. Nawiedzenie Bazyliki Matki Boskiej Różańcowej, skąd wywodzi się słynna na cały świat „Nowenna Pompejańska”. Przejazd w okolice San Giovanni Rotondo. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

 

7 DZIEŃ          SAN GIOVANNI ROTONDO - MONTE SANT'ANGELO
Śniadanie. Pobyt w San Giovanni Rotondo: Świątynia klasztorna pw. Matki Bożej Łaskawej, w której przez 52 lata Ojciec Pio spowiadał i sprawował Eucharystię; stara część klasztorna, gdzie znajduje się muzeum, a w nim cela Świętego. Nawiedzenie bazyliki Matki Bożej Łaskawej oraz otwartej w 2004 roku nowej Bazyliki pw. Ojca Pio. Czas na modlitwę przy grobie Świętego. Masza święta. Przejazd do Monte Sant’Angelo - jednego z najstarszych i najbardziej znanych sanktuariów chrześcijańskich, miejsca kultu św. Michała Archanioła, którego źródłem były cztery objawienia. Czas na odpoczynek nad morzem. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

 

8 DZIEŃ          LANCIANO - MANOPELLO - LORETO
Śniadanie. Przejazd do Lanciano - miejsca, gdzie od dwunastu stuleci przechowuje się dowody jednego z pierwszych i największych cudów eucharystycznych. Msza święta. Przejazd do Manoppello, gdzie znajduje się „chusta św. Weroniki”, na której, według legendy, odcisnęło się Oblicze Jezusa. Przejazd do Loreto. Nawiedzenie sanktuarium Santa Casa, składającego się z XV w. Bazyliki oraz św. Domu. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

 

9 DZIEŃ          KAHLENBERG
Śniadanie. Przejazd do Wiednia na wzgórze Kahlenberg. Zwiedzanie polskiego kościoła z Kaplicą Jana III Sobieskiego. Msza święta. Przejazd przez Czechy do Polski. Przyjazd do Polski w godzinach porannych.

 

W cenie:

 • transport autokarem
 • opłaty drogowe i wjazdy do miast
 • zakwaterowanie: 7 noclegów w hotelach **/*** w pokojach 2-3 os. z łazienkami
 • wyżywienie wg wyżywienia
 • opiekę pilota
 • ubezpieczenie KL i NNW oraz ubezpieczenie chorób przewlekłych
 • składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy
 • podatek VAT
   

Uwagi:

Cena nie zawiera:

 • biletów wstępu, lokalnych przewodników, biletów komunikacji miejskiej oraz systemu tour guide, opłat klimatycznych ok. 90 € płatne obligatoryjnie u pilota
 • napojów do obiadokolacji
 • dopłaty do pokoju 1 os. ok. 580 zł/os.

 

Uwaga:

 • kolejność zwiedzania może ulec zmianie
 • każdy uczestnik musi posiadać ważny dowód osobisty lub paszport 
 • możliwość organizacji wyjazdu z dowolnego miejsca w Polsce

Plan:

Galeria:

PIELGRZYMKA DO WŁOCH/1
PIELGRZYMKA DO WŁOCH/2
PIELGRZYMKA DO WŁOCH/3
PIELGRZYMKA DO WŁOCH/4
PIELGRZYMKA DO WŁOCH/5
PIELGRZYMKA DO WŁOCH/6
PIELGRZYMKA DO WŁOCH/7
PIELGRZYMKA DO WŁOCH/8
PIELGRZYMKA DO WŁOCH/9
PIELGRZYMKA DO WŁOCH/10
PIELGRZYMKA DO WŁOCH/11
PIELGRZYMKA DO WŁOCH/12
PIELGRZYMKA DO WŁOCH/13
PIELGRZYMKA DO WŁOCH/14
PIELGRZYMKA DO WŁOCH/15
PIELGRZYMKA DO WŁOCH/16
PIELGRZYMKA DO WŁOCH/17
PIELGRZYMKA DO WŁOCH/18
PIELGRZYMKA DO WŁOCH/19
PIELGRZYMKA DO WŁOCH/20
PIELGRZYMKA DO WŁOCH/21
PIELGRZYMKA DO WŁOCH/22

Terminy

Położenie

Trasaplease wait ...

Rozkład jazdy

Dopłaty i zniżki

32 zł
za osobę
UB. VIP
Koszty leczenia do 100 000 € Następstwa nieszczęśliwych wypadków do 10 000 € Bagaż podróżny do 1 000 € Zachorowanie na COVID-19 do 100 000 € Choroby przewlekłe: TAK Kwarantanna: do 2 000 €
122 zł
za osobę
UB. THE BEST
Koszty leczenia do 300 000 € Następstwa nieszczęśliwych wypadków do 10 000 € Bagaż podróżny do 1 000 € Zachorowanie na COVID-19 do 300 000 € Choroby przewlekłe: TAK Kwarantanna: do 2 000 €
65 zł
za osobę
Dopłata do pokoju 1 os.
Dopłata do pokoju 1 os. - na zapytanie
Proszę czekać ...