Główna  /  Wycieczki  /  Zagraniczne

KOPENHAGA - prom

Dania / Europa / Kopenhaga

KOPENHAGA - prom

Profil: wycieczka

Cena: na zapytanie

termin / Na zapytanie
Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

 • tel. 570 583 000
 • tel. 515 391 807
 • Pon - Pt: 10.00 - 18.00 / So: 9.00 - 13.00

Opis:

DZIEŃ 1        TORUŃ
Wyjazdz Lublina o godz. 06:30. Przejazd do Torunia. Zwiedzanie Starego Miasta: Krzywa Wieża, spichlerze, Dom Mikołaja Kopernika, katedra, ratusz, pomnik Mikołaja Kopernika, kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Przejazd do Gdyni. Zaokrętowanie. Wypłynięcie ok. godz. 19:30 lub 21:00. Kolacja bufetowa na promie. Po kolacji możliwość korzystania z oferty rozrywkowej promu. Nocleg. Nocne przepłynięcie do Karlskrone.

 

DZIEŃ 2        LUND - KOPENHAGA
Wczesne śniadanie (od 6.00). Wyokrętowanie o godz. 07.30. Zwiedzanie Lund miasteczka, którego początki sięgają X w. Spacer po mieście m.in.: romańska katedra pod wezwaniem św. Knuta i Wawrzyńca (Domkyrka), Królewski Karoliński Uniwersytet. Wyjazd do Kopenhagi. Przejazd 16 km mostem Oresund łączącym Szwecję z Danią. Trasa liczy około 250 km. Zwiedzanie Kopenhagi: syrenka kopenhaska - najbardziej znany symbol miasta, Fontanna Gefion - największa i najpiękniejsza fontanna przedstawiająca mityczne powstanie Zelandii, Ogród Botaniczny. Kolacja bufetowa w restauracji. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

 

DZIEŃ 3        KOPENHAGA
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Dalsze zwiedzanie Kopenhagi: rejs po kanałach, spacer po dzielnicy Christiania, uroczysta odprawa warty Gwardii Królewskiej, barokowy Pałac Amalienborg - oficjalna rezydencja duńskiej rodziny królewskiej, pomnik Króla Fryderyka V, osiemnastowieczna dzielnica portowa Nyhaven, Zamek Christiansborg - siedziba duńskiego parlamentu, budynek Borsen - stara giełda kopenhaska, Ratusz Miejski, spacer deptakiem Stroget - najdłuższą promenadą handlową północnej Europy. Przejazd do Karlskrony. Spacer po mieście: Rynek, Kościół Admiralicji, Nabrzeże Królewskie z portem marynarki wojennej, Dzielnica kolorowych drewnianych domków Björkholmen. Zaokrętowanie na prom ok. 20.00. Kolacja bufetowa na promie. Po kolacji możliwość korzystania z oferty rozrywkowej promu. Nocne przepłynięcie do Gdyni.

 

DZIEŃ 4         GDAŃSK
Śniadanie na promie od 7.00. Wyokrętowanie w Gdyni o godz. 9.15. Przejazd do Gdańska. Spacer po gdańskiej starówce: Zielona Brama, Długi Targ z Fontanną Neptuna i XV wiecznym Dworem Artusa, nabrzeże Motławy z gotyckimi bramami wodnymi i słynnym Żurawiem, Sołdek, Kościół Mariacki. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Lublina ok. godz. 21-22.

 

 

 

 

W cenie:

 • przejazd autokarem o podwyższonym standardzie

 • zakwaterowanie: 2 noclegi na promach w kabinach 2 os. oraz 1 nocleg w hotelu w Kopenhadze

 • wyżywienie: 3 śniadania, 3 kolacje. Posiłki w formie bogatego bufetu,

 • napoje podczas posiłków: ciepłe, zimne, wino i piwo

 • opiekę pilota

 • ubezpieczenie  KL, NNW, choroby przewlekłe

 • podatek VAT

 • składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy

 

Uwagi:

Cena nie zawiera:

 • obsługa lokalnych przewodników, rejs w Kopenhadze, system tour guide - 25 €/os.
 • dopłaty do kabiny 1 os. ok. 590 zł

 
Uwaga:

 • każdy uczestnik musi posiadać ważny dowód osobisty lub paszport
 • kolejność zwiedzania może ulec zmianie
 • zniżka przy zakwaterowaniu 4 os. w kabinie - 90 zł/os. - na zapytanie
 • kabiny 3 os. na zapytanie

 

 

AKTUALNE OBOSTRZENIA:

DANIA - BRAK

Więcej informacji na stronie  https://www.gov.pl/web/dyplomacja/dania

 

SZWECJA - BRAK

Więcej informacji na stronie https://www.gov.pl/web/dyplomacja/szwecja

Plan:

Galeria:

KOPENHAGA - prom/1
KOPENHAGA - prom/2
KOPENHAGA - prom/3

Terminy

Położenie

Trasaplease wait ...

Rozkład jazdy

w cenie
00:00 , Polska,

Dopłaty i zniżki

w cenie
Wariant STANDARD PLUS
Ubezpieczenia w trakcie trwania imprezy TRAVEL WORLD wariant STANDART PLUS. Zakres ubezpieczenia: Koszty Leczenia do 40 000 €, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 5000 €; Bagaż Podróżny do 500 €; Choroby Przewlekłe: TAK
14 zł
za osobę
Wariant VIP
Ubezpieczenie podróży w trakcie trwania imprezy Travel World wariant VIP. Zakes ubezpieczenia: Koszty Leczenia do 100 000 €, Następstwa, Nieszczęśliwych Wypadków do 10 000 €, Bagaż Podróżny do 1 000 €, Zachorowanie na COVID-19 do 100 000 €, Choroby Przewlekłe: TAK, Kwarantanna: do 2 000 €
53 zł
za osobę
Wariant THE BEST
Ubezpieczenie podróży w trakcie trwania imprezy Travel World wariant THE BEST, to kompleksowa oferta dla wybierających się w podróż zagraniczną, w której oprócz najszerszego zakresu ubezpieczenia (pokrycie kosztów leczenia na 300 000 €) znajduje się najszerszy pakiet Assistance oraz ochrona podczas uprawiania sportów wysokiego ryzyka. Zakres uebzpieczena: Koszty Leczenia do 300 000 €, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 10 000 €, Bagaż Podróżny do 1 000 €, Zachorowanie na COVID-19 do 300 000 €, Choroby Przewlekłe: TAK, Kwarantanna: do 2 000 €
53 zł
za osobę
Koszty rezygnacji 100%
Ubezpieczenie Koszty Rezygnacji 100% to ochrona przed stratą finansową na wypadek wydarzeń, które mogą Cię spotkać przed wyjazdem, jak i w jego trakcie. bezpieczenie Koszty Rezygnacji 100% obejmuje m.in. nagłe zachorowanie podróżnego lub współuczestnika podróży; śmierć podróżnego, współuczestnika podróży lub osoby bliskiej; utrata pracy; kradzież dokumentów, wezwanie do sądu, wyznaczony egzamin poprawkowy, wyznaczony pobyt w sanatorium. Wariant 100% można wykupić w ciągu 10 dni następujących po dniu zakupu podróży, gdy do rozpoczęcia podróży zostało więcej niż 30 dni. Jeśli do rozpoczęcia podróży zostało 30 dni i mniej, ubezpieczenie można kupić tylko w dniu zawarcia umowy podróży.
120 zł
za osobę
Koszty rezygnacji 100% MAX
Ubezpieczenie Koszty Rezygnacji to ochrona przed stratą finansową na wypadek wydarzeń, które mogą Cię spotkać przed wyjazdem, jak i w jego trakcie. Obejmuje m.in.:obejmuje m.in. nagłe zachorowanie podróżnego lub współuczestnika podróży; śmierć podróżnego, współuczestnika podróży lub osoby bliskiej; utrata pracy; kradzież dokumentów, wezwanie do sądu, wyznaczony egzamin poprawkowy, wyznaczony pobyt w sanatorium, Nagle zachorujesz Ty lub współuczestnik podróży na Covid-19, Ty lub współuczestnik podróży, Twoje dzieci lub dzieci współuczestnika podróży zostaniecie objęci obowiązkową kwarantanną związaną z Covid-19, Ty lub współuczestnik podróży nagle zachorujecie i choroba ta wynika z wcześniej zdiagnozowanej u Was choroby przewlekłej. Wariant 100% MAX można wykupić w ciągu 3 dni następujących po dniu zakupu podróż, gdy do rozpoczęcia podróży zostało więcej niż 30 dni. Jeśli do rozpoczęcia podróży zostało 30 dni i mniej, ubezpieczenie można kupić tylko w dniu zawarcia umowy podróży.
152,22 zł
za osobę
ERGO KR
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji i zmiany rezerwacji z rozszerzeniem zakresu o zdarzenia związane z zachorowaniem na COVID-19, ze 100% zwrotem. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z podróży można wykupić: w dniu rezerwacji wycieczki jeżeli do wyjazdu pozostało mniej niż 30 dni; do 14 dni od rezerwacji wycieczki, jeżeli do wyjazdu pozostało więcej niż 30 dni. Powody rezygnacji objęte ubezpieczeniem ERGO Ubezpieczenia Podróży to: - śmierć, nieszczęśliwy wypadek lub nagłe zachorowanie (również w wyniku COVID-19), - spowodowana zdarzeniem losowym lub przestępstwem szkoda w mieniu, - zwolnienie z pracy, - wyznaczenie daty rozpoczęcia stosunku pracy na czas planowanego wyjazdu, dla wcześniej bezrobotnego, - ciąża zagrożona lub jej powikłania, - kradzież dokumentów, - wyznaczenie daty egzaminu poprawkowego, - kwarantanna
570 zł
za osobę
Kabina 1 os.
Dopłata przy zakwaterowaniu 1 os. w kabinie.
-90 zł
za osobę
Kabina 4 os.
Przy zakwaterowaniu 4 os. w kabinie zniżka 90 zł/os. Kabina wewnętrzna o powierzchni 11,5 m2, łóżka piętrowe. Na zapytanie.
Proszę czekać ...