Główna  /  Wycieczki  /  Zagraniczne

IZRAEL - Ziemia Święta

Izrael / Europa / Betlejem

IZRAEL - Ziemia Święta

Profil: pielgrzymka, wycieczka

Cena: na zapytanie

Masz pytania do oferty?

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

 • tel. 570 583 000
 • tel. 515 391 807
 • Pon - Pt: 10.00 - 18.00 / So: 9.00 - 13.00

Opis:

1 DZIEŃ  
Zbiórka na lotnisku. Odprawa. Wylot z Warszawy.

.

2 DZIEŃ          CEZAREA - HAIFA – AKKO

Przylot do Tel Awiwu na lotnisko Ben Gurion. Przejazd nadmorską równiną Sharon. Zwiedzanie malowniczych akweduktów nad Morzem Śródziemnym, które są pozostałościami Cezarei Nadmorskiej Heroda Wielkiego. Przejazd do Haify. Wspaniała Panorama Zatoki podziwiana z wysokości Ogrodów Bahaickich na Górze Karamel. Wizyta w obronnym klasztorze Karmelitów, w którym znajduje się sanktuarium Stella Maris. Przejazd do Akko - miasta twierdzy z rzymskim portem i cytadelą z czasów krzyżowców. Spacer po Starym Mieście. Przejazd do hotelu w Tyberiadzie nad jeziorem Galilejskim. Obiadokolacja. Nocleg.

 

3 DZIEŃ          TYBERIADA - KAFARNAUM - TABHA -  KANA GALILEJSKA
Śniadanie. Zwiedzanie Tyberiady. Rejs łodzią po Jeziorze Galilejskim na jego północny brzeg. Zwiedzanie Kafarnaum - miasta Jezusa z doskonale zachowanymi pozostałościami zabudowań sprzed 2 tysięcy lat. Przejazd do Tabha, zwiedzanie kościołów w miejscach wykopalisk - Kościół Rozmnożenia Chleba i Ryb oraz niewielki kościół prymatu św. Piotra położony na brzegu jeziora Galilejskiego. Przejazd na Górę Błogosławieństw, skąd można podziwiać wspaniałą panoramę Wzgórz Golan oraz Jeziora Galilejskiego. Pobyt w jednym z kibuców – rodzaju socjalistycznych spółdzielni funkcjonujących w Izraelu do dzisiaj. Wjazd na Wzgórza Golan. Przejazd do Kany Galilejskiej, gdzie Jezus dokonał swego pierwszego cudu zamieniając wodę w wino. Przejazd do Nazaretu. Zwiedzanie bazyliki Zwiastowania NMP wybudowanej w miejscu, gdzie według tradycji mieszkała Święta Rodzina. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

 

4 DZIEŃ          YARDENIT - JERYCHO - MORZE MARTWE
Śniadanie. Przejazd na południe kraju. Wizyta w Yardenit nad rzeką Jordan oraz w historycznym Quasar Yehudi. Przejazd do Jerycho najstarszego miasta świata Dla chętnych wjazd kolejką na wzgórze zwane Górą Kuszenia. Po południu pobyt nad Morzem Martwym. Kąpiel w najbardziej zasolonym zbiorniku świata położonym w depresji sięgającej - 420 metrów. Przejazd do Betlejem. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
 
5 DZIEŃ          BETLEJEM - HERODION - HEBRON
Śniadanie. Zwiedzanie pochodzącej z IV -VI wieku n.e Bazyliki Narodzenia Jezusa w Betlejem. Krótki spacer po Betlejem. Czas na zakupy. Po południu zwiedzanie Herodionu - obronnego pałacu króla Heroda, gdzie niedawno odnaleziono jego grobowiec. Przejazd do Hebronu ze słynną Grotą Patriarchów - Abrahama i jego potomków. Obiadokolacja. Nocleg.

 

6 DZIEŃ          JEROZOLIMA
Śniadanie. Przejazd do Jerozolimy. Wizyta na Górze Oliwnej z niesamowitą panoramą Świętego Miasta. Spacer po Starym Mieście, gdzie życie toczy się w obrębie wąskich uliczek XVI wiecznej medyny zbudowanej przez Sulejmana Wspaniałego. Przejście „Via Dolorosa” oraz przez arabski bazar do XII wiecznej Bazyliki Grobu Bożego. Zwiedzanie miejsc kultu związanych ze śmiercią i zmartwychwstaniem Jezusa z Nazaretu. Wizyta na wzgórzu świątynnym - jedno z najważniejszych miejsc dla wyznawców religii islamu. Czas na zakupy. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.


7 DZIEŃ          JEROZOLIMA
Śniadanie. Zwiedzanie dzielnicy żydowskiej w starej części Jerozolimy, Cardo Maximus - ulica miasta rzymskiego Aelia Capitolina, Góra Syjon, sala muzealna Ostatniej Wieczerzy, synagoga Dawida, Ściana Płaczu - centrum religii żydowskiej. Przejazd do Jerozolimy zachodniej. Kneset - Parlament Izraela. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

 

8 DZIEŃ          JAFFO
Śniadanie. Zwiedzanie starówki - Jaffo, której historia sięga czasów biblijnych. Czas na odpoczynek nad morzem. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

 

9 DZIEŃ          YAD VASHEM
Śniadanie. Przejazd do Instytutu Pamięci Ofiar Holocaustu - Yad Vashem. Przejazd do Tel Avivu, najnowocześniejszego miasta Izraela liczącego zaledwie 100 lat. Przejazd na lotnisko Ben Guriona. Odprawa. Przelot do Polski.

 

W cenie:

 • bilet lotniczy
 • bagaż podręczny i rejestrowany
 • transfery na terenie Izraela
 • 7 noclegów w hotelach *** (pokoje 2,3 os. z łazienkami)
 • wyżywienie wg. programu
 • obsługę pilota i lokalnych przewodników
 • bilety wstępu
 • obligatoryjne napiwki dla obsługi lokalnej
 • ubezpieczenie KL i NNW, bagaż, choroby przewlekłe
 • składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy
 • podatek VAT

 

Uwagi:

Cena nie zawiera:

 • napojów do obiadokolacji
 • dopłaty do pokoju 1 os.

 

Uwaga:

 • kolejność zwiedzania może ulec zmianie
 • każdy uczestnik musi posiadać paszport ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu

 

Godziny lotów potwierdzamy na 48 h przed wylotem.

Plan:

Galeria:

IZRAEL - Ziemia Święta/1
IZRAEL - Ziemia Święta/2
IZRAEL - Ziemia Święta/3
IZRAEL - Ziemia Święta/4
IZRAEL - Ziemia Święta/5
IZRAEL - Ziemia Święta/6
IZRAEL - Ziemia Święta/7
IZRAEL - Ziemia Święta/8
IZRAEL - Ziemia Święta/9
IZRAEL - Ziemia Święta/10
IZRAEL - Ziemia Święta/11
IZRAEL - Ziemia Święta/12
IZRAEL - Ziemia Święta/13
IZRAEL - Ziemia Święta/14
IZRAEL - Ziemia Święta/15
IZRAEL - Ziemia Święta/16
IZRAEL - Ziemia Święta/17
IZRAEL - Ziemia Święta/18
IZRAEL - Ziemia Święta/19
IZRAEL - Ziemia Święta/20
IZRAEL - Ziemia Święta/21
IZRAEL - Ziemia Święta/22
IZRAEL - Ziemia Święta/23
IZRAEL - Ziemia Święta/24

Terminy

Położenie

Trasaplease wait ...

Rozkład jazdy

Dopłaty i zniżki

167 zł
za rezerwację
PARKING
Całkowity koszt parkowania, wliczone zostały podatki, cena parkowania, transfer na i z lotniska. PARKING P45 ul. Szyszkowa 45, 02-285 Warszawa
32 zł
za osobę
UB. VIP
Koszty leczenia do 100 000 € Następstwa nieszczęśliwych wypadków do 10 000 € Bagaż podróżny do 1 000 € Zachorowanie na COVID-19 do 100 000 € Choroby przewlekłe: TAK Kwarantanna: do 2 000 €
122 zł
za osobę
UB. THE BEST
Koszty leczenia do 300 000 € Następstwa nieszczęśliwych wypadków do 10 000 € Bagaż podróżny do 1 000 € Zachorowanie na COVID-19 do 300 000 € Choroby przewlekłe: TAK Kwarantanna: do 2 000 €
690 zł
za osobę
Dopłata do pokoju 1 os.
Dopłata do pokoju 1 os.
Proszę czekać ...