Główna  /  Wycieczki  /  Zagraniczne

HISZPANIA - KATALONIA

Hiszpania / Costa Brava / Malgrat de Mar

HISZPANIA - KATALONIA

WYPRZEDANE

ZWIEDZANIE + WYPOCZYNEK

Profil: pielgrzymka, wycieczka

Cena: 4 390 zł

Rezerwuj Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

 • tel. 570 583 000
 • tel. 515 391 807
 • Pon - Pt: 10.00 - 18.00 / So: 9.00 - 13.00

Opis:

1 DZIEŃ          
Zbiórka uczestników w Warszawie na lotnisku Okęcie. Odprawa i wylot. Przylot do Barcelony. Transfer z lotniska do hotelu. Zakwaterowanie. Odpoczynek nad morzem. Obiadokolacja. Nocleg.

 

2 DZIEŃ           BARCELONA
Śniadanie. Przejazd do Barcelony. Zwiedzanie: Sagrada Família (Bazylika Św. Rodziny) - niezwykła świątynia będąca symbolem miasta, zaprojektowana przez słynnego hiszpańskiego architekta Antonio Gaudíego, Zwiedzanie miasta: Port Vell - port jachtowy, pomnik Kolumba. Klasztor Sant Pau del Camp – romański klasztor, najstarszy zabytek sakralny Barcelony położony w Raval, w dzielnicy Ciutat Vella. Ramblas - spacerowo-handlowa ulica słynąca z pokazów oryginalnych artystów - mimów, tancerzy, muzyków, Plac Real z fontanną i latarniami Gaudiego, Plac Catalunya. Domy Gaudiego: Casa Lleo Morera, Casa Battlo, Casa Mila. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

 

3 DZIEŃ 
Śniadanie. Msza św. Odpoczynek nad morzem. Obiadokolacja. Nocleg.

 

4 DZIEŃ          BARCELONA
Śniadanie. Przejazd do Barcelony. Zwiedzanie: Bario Gótico - gotyckie Stare Miasto: labirynt średniowiecznych wąskich uliczek, urocze place, Katedra św. Eulalii i Pałac Królewski, Casa del Ardiaca (dom Arcydiakona) z XII w. - gotycko-renesansowa rezydencja zbudowana w murach rzymskich, akwedukt, ratusz, katedra Santa Maria del Mar. Msza św. Zwiedzanie Parku Guell zaprojektowanego przez Gaudiego. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

 

5 DZIEŃ           SANKTUARIUM MONTSERRAT - BARCELONA
Śniadanie. Przejazd do Montserrat - klasztoru położonego w górach, świętego miejsca Katalonii z cudowną figurką Matki Boskiej. Montserrat to drugi najważniejszy ośrodek pielgrzymkowy w Hiszpanii (po Santiago de Compostela). Matka Boska z Montserrat, nazywana po katalońsku „la Moreneta” to przepiękna polichromowana figurka w stylu romańskim z XII wieku. W 1881 r. Papież Leon XIII ogłosił Matkę Boską z Montserrat Patronką Katalonii. W 1947 r. figurka została umieszczona na ufundowanym przez wiernych tronie na złotej nastawie ołtarzowej w górnej części absydy bazyliki. Msza św. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

 

6 DZIEŃ           GIRONA - FIGUERES
Śniadanie. Przejazd do Girony. Zwiedzanie Starego Miasta, jednego z najpiękniejszych w Hiszpanii, otoczonego średniowiecznymi murami, z wąskimi brukowanymi uliczkami, katedrą, kościołem św. Feliksa i licznymi kawiarenkami. Przejazd do Figueres. Zwiedzanie muzeum surrealisty Salvadora Dali, w jego rodzinnym mieście, z największą na świecie kolekcją jego prac. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

 

7 DZIEŃ           
Śniadanie. Odpoczynek nad morzem. Msza św. Obiadokolacja. Nocleg.

 

8 DZIEŃ 
Śniadanie. Transfer na lotnisko. Odprawa i wylot. Przylot do Warszawy.

W cenie:

 • przelot na trasie Warszawa - Barcelona - Warszawa (linie lotnicze LOT)
 • bagaż podręczny 8 kg i rejestrowany 23 kg
 • opłaty lotniskowe
 • transfery autokarem z lotniska do hotelu i z hotelu na lotnisko
 • transfery autokarowe zgodnie z programem 7
 • noclegów w hotelu AQUA Aquamarina **** (pokoje 2,3-os. z łazienkami) 7
 • śniadań, 7 obiadokolacji
 • taksa klimatyczna
 • ubezpieczenie KL, NNW i CP
 • opieka pilota
 • podatek VAT
 • składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

Uwagi:

Zniżka dla dzieci do 16 roku życia przy dwóch osobach pełnopłatnych w pokoju - 200 zł.

Napoje do obiadokolacji płatne.
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Dodatkowa opłata na miejscu u pilota: 190 €/os.

 • opłaty rezerwacyjne
 • bilety wstępu: Sagrada Familia, Park Guell, Muzeum Salvadora Dali, Monserrat, klasztor Sant Pau del Camp
 • obsługa lokalnych przewodników
 • system tour guide

Plan:

Galeria:

HISZPANIA - KATALONIA/1
HISZPANIA - KATALONIA/2
HISZPANIA - KATALONIA/3
HISZPANIA - KATALONIA/4
HISZPANIA - KATALONIA/5
HISZPANIA - KATALONIA/6
HISZPANIA - KATALONIA/7
HISZPANIA - KATALONIA/8
HISZPANIA - KATALONIA/9
HISZPANIA - KATALONIA/10
HISZPANIA - KATALONIA/11
HISZPANIA - KATALONIA/12
HISZPANIA - KATALONIA/13
HISZPANIA - KATALONIA/14
HISZPANIA - KATALONIA/15
HISZPANIA - KATALONIA/16
HISZPANIA - KATALONIA/17
HISZPANIA - KATALONIA/18
HISZPANIA - KATALONIA/19
HISZPANIA - KATALONIA/20
HISZPANIA - KATALONIA/21
HISZPANIA - KATALONIA/22
HISZPANIA - KATALONIA/23
HISZPANIA - KATALONIA/24
HISZPANIA - KATALONIA/25
HISZPANIA - KATALONIA/26
HISZPANIA - KATALONIA/27
HISZPANIA - KATALONIA/28
HISZPANIA - KATALONIA/29
HISZPANIA - KATALONIA/30
HISZPANIA - KATALONIA/31
HISZPANIA - KATALONIA/32
HISZPANIA - KATALONIA/33

Terminy

please wait...

Położenie

Trasaplease wait ...

Rozkład jazdy

Dopłaty i zniżki

w cenie
Wariant STANDARD PLUS
Ubezpieczenie w trakcie trwania imprezy TRAVEL WORLD wariant STANDARD PLUS. Obejmuje m.in.: - Koszty Leczenia do 40 000 €, - Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 5 000 €, - Bagaż Podróżny do 500 €, - Choroby Przewlekłe: TAK, - Ochrona pod wpływem alkoholu. Ubezpieczenie STANDARD PLUS zawarte jest w cenie imprezy. Warianty VIP oraz THE BEST możesz wykupić aż do dnia wyjazdu!
26 zł
za osobę
UB.VIP
Ubezpieczenie na czas podróży TRAVEL WORLD wariant VIP obejmuje m.in.: - Koszty Leczenia do 100 000 €, - Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 10 000 €, - Bagaż podróżny do 1 000 € - Zachorowanie na COVID-19 do 100 000 € - Choroby Przewlekłe: TAK - Kwarantanna: do 2 000 €, - Ochrona pod wpływem alkoholu
98 zł
za osobę
Wariant THE BEST
Ubezpieczenia na czas podróży TRAVEL WORLD wariant THE BEST obejmuje m.in.: - Koszty Leczenia do 300 000 € - Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 10 000 € - Bagaż podróżny do 1 000 € - Zachorowanie na COVID-19 do 300 000 € - Choroby Przewlekłe: TAK - Kwarantanna: do 2 000 € - Ochrona pod wpływem alkoholu
127 zł
za osobę
Koszty rezygnacji 100%
Ubezpieczenie Koszty Rezygnacji 100% to ochrona przed stratą finansową na wypadek wydarzeń, które mogą Cię spotkać przed wyjazdem, jak i w jego trakcie. Ubezpieczenie Koszty Rezygnacji 100% obejmuje m.in.: - nagłe zachorowanie podróżnego lub współuczestnika podróży, - śmierć podróżnego, współuczestnika podróży lub osoby bliskiej, - utrata pracy, - kradzież dokumentów, - wezwanie do sądu, wyznaczony egzamin poprawkowy, - wyznaczony pobyt w sanatorium. Ten wariant nie obejmuje następstw chorób przewlekłych oraz zachorowania na COVID. Wariant 100% można wykupić w ciągu 10 dni następujących po dniu zakupu podróży, gdy do rozpoczęcia podróży zostało więcej niż 30 dni. Jeśli do rozpoczęcia podróży zostało 30 dni i mniej, ubezpieczenie można kupić tylko w dniu zawarcia umowy podróży.
285 zł
za osobę
Koszty rezygnacji 100% MAX
Ubezpieczenie Koszty Rezygnacji 100 % MAX to ochrona przed stratą finansową na wypadek wydarzeń, które mogą Cię spotkać przed wyjazdem, jak i w jego trakcie. Ubezpieczenie Koszty Rezygnacji 100% MAX obejmuje m.in.: - nagłe zachorowanie podróżnego lub współuczestnika podróży, - śmierć podróżnego, współuczestnika podróży lub osoby bliskiej, - utrata pracy, - kradzież dokumentów, - wezwanie do sądu, - wyznaczony egzamin poprawkowy, - wyznaczony pobyt w sanatorium, - nagłe zachorowanie podróżnego lub współuczestnika podróży na Covid-19, - Ty lub współuczestnik podróży, Twoje dzieci lub dzieci współuczestnika podróży zostaniecie objęci obowiązkową kwarantanną związaną z Covid-19, - nagłe zachorowanie podróżnego lub współuczestnika podróży i choroba ta wynika z wcześniej zdiagnozowanej u Was choroby przewlekłej. Wariant 100% MAX można wykupić w ciągu 10 dni następujących po dniu zakupu podróż, gdy do rozpoczęcia podróży zostało więcej niż 30 dni. Jeśli do rozpoczęcia podróży zostało 30 dni i mniej, ubezpieczenie można kupić tylko w dniu zawarcia umowy podróży.
-200 zł
za osobę
Zniżka dla dziecka do 16 lat
Zniżka dla dziecka do 16 lat, przy zakwaterowaniu z 2 os. pełnopłatnymi w pokoju
Proszę czekać ...