Główna  /  Wycieczki  /  Zagraniczne

BARCELONA - KATALONIA

Hiszpania / Katalonia / Barcelona

BARCELONA - KATALONIA

ZWIEDZANIE + WYPOCZYNEK

Profil: wycieczka

Cena: 4 100 zł

Rezerwuj Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

 • tel. 570 583 000
 • tel. 515 391 807
 • Pon - Pt: 10.00 - 18.00 / So: 9.00 - 13.00

Opis:

1 DZIEŃ 

Zbiórka uczestników w Warszawie na lotnisku Okęcie. Odprawa i wylot. Przylot do Barcelony. Transfer z lotniska do hotelu. Zakwaterowanie. Odpoczynek nad morzem. Obiadokolacja. Nocleg.

 

2 DZIEŃ   BARCELONA

Śniadanie. Przejazd do Barcelony. Zwiedzanie miasta: Port Vell - port jachtowy, pomnik Kolumba. Ramblas - spacerowo-handlowa ulica słynąca z pokazów oryginalnych artystów - mimów, tancerzy, muzyków, Plac Real z fontanną i latarniami Gaudiego, Plac Catalunya. Domy Gaudiego: Casa Lleo Morera, Casa Battlo, Casa Mila. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

 

3 DZIEŃ   MONTSERRAT - BARCELONA

Śniadanie. Przejazd do Montserrat - klasztoru położonego w górach, świętego miejsca Katalonii z cudowną figurką Matki Boskiej. Przejazd do Barcelony. Zwiedzanie: Sagrada Família (Bazylika Św. Rodziny) - niezwykła świątynia będąca symbolem miasta, zaprojektowana przez słynnego hiszpańskiego architekta Antonio Gaudíego, park Guell. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

 

4 DZIEŃ 

Śniadanie. Odpoczynek nad morzem. Dla chętnych rejs statkiem (ok. 30 €). Obiadokolacja. Nocleg.

 

5 DZIEŃ  BARCELONA

Śniadanie. Przejazd do Barcelony. Zwiedzanie: Bario Gótico - gotyckie Stare Miasto: labirynt średniowiecznych wąskich uliczek, urocze place, Katedra św. Eulalii i Pałac Królewski, Casa del Ardiaca (dom Arcydiakona) z XII w. - gotycko-renesansowa rezydencja zbudowana w murach rzymskich, mury rzymskie, akwedukt, ratusz, katedra Santa Maria del Mar. Powrót do hotelu. Odpoczynek nad morzem. Obiadokolacja. Nocleg.

 

6 DZIEŃ  GIRONA - FIGUERES

Śniadanie. Przejazd do Girony. Zwiedzanie Starego Miasta, jednego z najpiękniejszych w Hiszpanii, otoczonego średniowiecznymi murami, z wąskimi brukowanymi uliczkami, katedrą, kościołem św. Feliksa i licznymi kawiarenkami. Przejazd do Figueres. Zwiedzanie muzeum surrealisty Salvadora Dali, w jego rodzinnym mieście, z największą na świecie kolekcją jego prac. Powrót do hotelu. Czas na odpoczynek nad morzem. Obiadokolacja. Nocleg.

 

7 DZIEŃ 

Śniadanie. Odpoczynek nad morzem. Obiadokolacja. Nocleg.

 

8 DZIEŃ 

Śniadanie. Transfer na lotnisko. Odprawa i wylot. Przylot do Warszawy.

W cenie:

 • przelot na trasie Warszawa - Barcelona - Warszawa (linie lotnicze LOT)
 • bagaż podręczny 8 kg i rejestrowany 23 kg
 • opłaty lotniskowe
 • transfery autokarem z lotniska do hotelu i z hotelu na lotnisko
 • transfery autokarowe zgodnie z programem
 • 7 noclegów w hotelu **** (pokoje 2,3-os. z łazienkami)
 • 7 śniadań, 7 obiadokolacji
 • taksa klimatyczna
 • ubezpieczenie KL, NNW i CP
 • opieka pilota
 • podatek VAT
 • składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

Uwagi:

Dodatkowa opłata na miejscu u pilota: 190 €/os.

 • opłaty rezerwacyjne
 • bilety wstępu: Sagrada Familia, Park Guell, Muzeum Salvadora Dali, Monserrat
 • obsługa lokalnych przewodników
 • system tour guide

 

Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

 

Uwaga! Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

 

Zniżka dla 3 osoby w pokoju -200 zł.

Zniżka dla dziecka poniżej 10 roku życia -1650 zł. Zniżka obowiązuje przy dwóch pełnopłatnych osobach w pokoju.

 

Więcej informacji w biurze.

Plan:

Galeria:

BARCELONA - KATALONIA/1
BARCELONA - KATALONIA/2
BARCELONA - KATALONIA/3
BARCELONA - KATALONIA/4
BARCELONA - KATALONIA/5
BARCELONA - KATALONIA/6
BARCELONA - KATALONIA/7
BARCELONA - KATALONIA/8
BARCELONA - KATALONIA/9
BARCELONA - KATALONIA/10
BARCELONA - KATALONIA/11
BARCELONA - KATALONIA/12

Terminy

please wait...

Położenie

Trasaplease wait ...

Rozkład jazdy

Dopłaty i zniżki

w cenie
Wariant STANDARD PLUS
Ubezpieczenie w trakcie trwania imprezy TRAVEL WORLD wariant STANDARD PLUS. Obejmuje m.in.: - Koszty Leczenia do 40 000 €, - Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 5 000 €, - Bagaż Podróżny do 500 €, - Choroby Przewlekłe: TAK, - Ochrona pod wpływem alkoholu. Ubezpieczenie STANDARD PLUS zawarte jest w cenie imprezy. Warianty VIP oraz THE BEST możesz wykupić aż do dnia wyjazdu!
26 zł
za osobę
Wariant VIP
Ubezpieczenie na czas podróży TRAVEL WORLD wariant VIP obejmuje m.in.: - Koszty Leczenia do 100 000 €, - Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 10 000 €, - Bagaż podróżny do 1 000 € - Zachorowanie na COVID-19 do 100 000 € - Choroby Przewlekłe: TAK - Kwarantanna: do 2 000 €, - Ochrona pod wpływem alkoholu
98 zł
za osobę
Wariant THE BEST
Ubezpieczenia na czas podróży TRAVEL WORLD wariant THE BEST obejmuje m.in.: - Koszty Leczenia do 300 000 € - Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 10 000 € - Bagaż podróżny do 1 000 € - Zachorowanie na COVID-19 do 300 000 € - Choroby Przewlekłe: TAK - Kwarantanna: do 2 000 € - Ochrona pod wpływem alkoholu
118 zł
za osobę
Koszty rezygnacji 100%
Ubezpieczenie Koszty Rezygnacji 100% to ochrona przed stratą finansową na wypadek wydarzeń, które mogą Cię spotkać przed wyjazdem, jak i w jego trakcie. Ubezpieczenie Koszty Rezygnacji 100% obejmuje m.in.: - nagłe zachorowanie podróżnego lub współuczestnika podróży, - śmierć podróżnego, współuczestnika podróży lub osoby bliskiej, - utrata pracy, - kradzież dokumentów, - wezwanie do sądu, wyznaczony egzamin poprawkowy, - wyznaczony pobyt w sanatorium. Ten wariant nie obejmuje następstw chorób przewlekłych oraz zachorowania na COVID. Wariant 100% można wykupić w ciągu 10 dni następujących po dniu zakupu podróży, gdy do rozpoczęcia podróży zostało więcej niż 30 dni. Jeśli do rozpoczęcia podróży zostało 30 dni i mniej, ubezpieczenie można kupić tylko w dniu zawarcia umowy podróży.
267 zł
za osobę
Koszty rezygnacji 100% MAX
Ubezpieczenie Koszty Rezygnacji 100 % MAX to ochrona przed stratą finansową na wypadek wydarzeń, które mogą Cię spotkać przed wyjazdem, jak i w jego trakcie. Ubezpieczenie Koszty Rezygnacji 100% MAX obejmuje m.in.: - nagłe zachorowanie podróżnego lub współuczestnika podróży, - śmierć podróżnego, współuczestnika podróży lub osoby bliskiej, - utrata pracy, - kradzież dokumentów, - wezwanie do sądu, - wyznaczony egzamin poprawkowy, - wyznaczony pobyt w sanatorium, - nagłe zachorowanie podróżnego lub współuczestnika podróży na Covid-19, - Ty lub współuczestnik podróży, Twoje dzieci lub dzieci współuczestnika podróży zostaniecie objęci obowiązkową kwarantanną związaną z Covid-19, - nagłe zachorowanie podróżnego lub współuczestnika podróży i choroba ta wynika z wcześniej zdiagnozowanej u Was choroby przewlekłej. Wariant 100% MAX można wykupić w ciągu 10 dni następujących po dniu zakupu podróż, gdy do rozpoczęcia podróży zostało więcej niż 30 dni. Jeśli do rozpoczęcia podróży zostało 30 dni i mniej, ubezpieczenie można kupić tylko w dniu zawarcia umowy podróży.
850 zł
za osobę
Dopłata do pokoju 1 os.
Dla osób podróżujących w pojedynkę.
-1 640 zł
za osobę
ZNIŻKA <10 LAT
Zniżka dla dziecka poniżej 10 lat, przy dwóch osobach pełnopłatnych w pokoju
Proszę czekać ...