Czechy - Praga
Praskie klimaty

OPIS WYCIECZKI

1 dzień
Wyjazd z Lublina o godz. 6:00. Przejazd do zabytkowego, górniczego miasta - Kutna Hora, którego historyczna starówka to architektoniczny klejnot o znaczeniu europejskim, a zabytki wpisane zostały na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Zwiedzanie gotyckiej Katedry św. Barbary i starówki. Smaczny czeski obiad w restauracji. Przejazd do Pragi. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.
2 dzień
Śniadanie. Zwiedzanie Pragi - Hradczany: Plac Loretański z Loretą i Pałacem Czerninów, Plac Hradczański z Pałacem Arcybiskupim, Zamek Praski z Katedrą św. Wita, tarasy widokowe. Zwiedzanie barokowej dzielnicy Mała Strana; Plac Malostranski z perłą praskiego baroku - Kościołem św. Mikołaja, Kościół Karmelitański z praskim Jezulatkiem. Obiadokolacja. Spacer po pięknym, manierystycznym ogrodzie hrabiego Valdsztajna. Powrót do hotelu na krótki odpoczynek. Dla chętnych przejazd na praskie tereny wystawowe - nocny spektakl „tańczące fontanny ”. Powrót do hotelu. Nocleg.
3 dzień
Śniadanie. Dalsze zwiedzanie miasta Królewskim Traktem. Stare Miasto: Plac Republiki z Wieżą Prochową i perłą secesji - Domem Miejskim, Uniwersytet Karola, Teatr Operowy, Rynek Staromiejski z Ratuszem i Zegarem Orloj, kościołem Matki Boskiej przed Tynem i pomnikiem Jana Husa. Czas wolny. Dzielnica Żydowska "Jozefov” z unikatowym cmentarzem i zabytkowymi synagogami, Rudolfinum. Spacer po gotyckim XIV wiecznym Moście Karola. Obiadokolacja w restauracji na Starym Mieście. Spacer po Placu Wacława z Pomnikiem patrona Czech i Muzeum Narodowym. Powrót do hotelu. Nocleg.
4 dzień
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Adrszpaskiego Skalnego Miasta. Wejście na teren jednego z najpiękniejszych skalnych miast Europy: spacer wzdłuż malowniczych formacji skalnych i rejs łodzią po jeziorku. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Lublina w późnych godzinach wieczornych.


UWAGI

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
Na bilety wstępu należy przeznaczyć ok. 670 kč (Katedra św. Barbary w Kutnej Horze, fontanny praskie, Hradczany, zwiedzanie Adrszpaskich skał z rejsem łodzią)

UWAGA! Cena uzależniona jest od terminu wyjazdu.

Termin wyjazdu:
data do ustalenia
Cena za osobę:
950
  • przejazd autokarem o podwyższonym standardzie
  • zakwaterowanie: 3 noclegi w hotelu *** (pokoje 2, 3 os. z łazienkami)
  • wyżywienie: 3 śniadania, 1 obiad, 2 obiadokolacje
  • opiekę pilota
  • opiekę przewodnika praskiego po Hradczanach
  • ubezpieczenie KL i NNW
  • podatek VAT
  • napoi do obiadokolacji
  • dopłaty do pokoju 1-osobowego

ZADZWOŃ
81 444 50 27
81 444 69 33

ODWIEDŹ NAS
GALERIA GALA
FABRYCZNA 2, LUBLIN

Sprawdź inne oferty