Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/grid/domains/gala-travel.pl/module/Kernel/Module.php on line 73
Plener Malarski we Włoszech - GALA TRAVEL

Włochy
Plener Malarski we Włoszech

OPIS WYCIECZKI

1 dzień
Zbiórka uczestników. Wyjazd z Lublina. Przejazd przez Polskę, Czechy.

2 dzień
Przejazd przez Austrię do Włoch. Przyjazd do Wenecji. Zwiedzanie miasta: plac św. Marka, Piazzetta z dwoma XII-wiecznymi kolumnami, Bazylika i Plac św. Marka, budynki Starej i Nowej Prokuracji, Kampanila, Pałac Dożów, Most Westchnień. Spacer wąskimi uliczkami, mostkami nad Kanałem Grande do Mostu Rialto. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

3 dzień
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Tivoli. Spacer po malowniczych uliczkach miasta słynącego z zabytków starożytności, ogrodów i fontann. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

4 dzień
Śniadanie. Całodniowy wypoczynek na plaży. Spacer po mieście. Obiadokolacja. Plener malarski. Nocleg.

5 dzień
Śniadanie. Przejazd pociągiem do Rzymu. Zwiedzanie Watykanu: plac i Bazylika św. Piotra ze wspaniałymi dziełami sztuki m.in. słynną rzeźbą Pieta dłuta Michała Anioła oraz grobem Jana Pawła II. Zwiedzanie Rzymu: spacer via Concilazione do Zamku Anioła, Piazza Navona z fontanną "Czterech Rzek" Berniniego, Panteon z II w., Fontanna Di Trevi, Schody Hiszpańskie. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

6 – 8 dzień
Śniadanie. Całodniowy wypoczynek na plaży. Dla chętnych przejazd pociągiem do Rzymu. Plener malarski. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

9 dzień
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd przez Włochy. Zakwaterowanie w hotelu w okolicach granicy włosko – austriackiej. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

10 dzień
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Wiednia. Przejazd Ringiem: Ratusz, Parlament, Opera, Stadtpark, Domy Friedricha Hundertwassera – ekstrawaganckiego i prowokacyjnego architekta, którego dzieła stały się symbolami Wiednia. Zwiedzanie miasta: plac i katedra św. Szczepana, kościół Kapucynów, gdzie pochowani są Cesarze z dynastii Habsburgów, Hofburg - dawna rezydencja cesarska. Wyjazd w drogę powrotną. Przejazd przez Austrię i Czechy.

11 dzień
Powrót do Lublina w godzinach porannych.


UWAGI


Termin wyjazdu:
data do ustalenia
Cena za osobę:
1980
  • przejazd autokarem wyposażonym w barek, DVD, toaletę i klimatyzację
  • zakwaterowanie: 8 noclegów w hotelach **/*** (pokoje 3,4 os. z łazienkami)
  • wyżywienie: 8 śniadań, 8 obiadokolacji
  • opieka lokalnych przewodników
  • opieka kadry pedagogicznej
  • ubezpieczenie KL i NNW
  • podatek VAT
  • biletów na pociąg Nettuno - Rzym

ZADZWOŃ
81 444 50 27
81 444 69 33

ODWIEDŹ NAS
GALERIA GALA
FABRYCZNA 2, LUBLIN

Sprawdź inne oferty