Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/grid/domains/gala-travel.pl/module/Kernel/Module.php on line 73
Plener Malarski w Górach - GALA TRAVEL

Białka Tatrzańska - Słowacja - Zakopane
Plener Malarski w Górach

OPIS WYCIECZKI

1 dzień
Wyjazd z Lublina. Przyjazd do Krakowa. Spacer z przewodnikiem szlakiem młodopolskim: Kościół oo. Franciszkanów-witraże Wyspiańskiego oraz droga krzyżowa wykonana przez J. Mehoffera; Kościół Mariacki, gdzie w 1900 roku odbył się ślub Lucjana Rydla; ul. Floriańska z Jamą Michalika, dawnym miejscem spotkań artystów, literatów, dziennikarzy, Muzeum Wyspiańskiego. Przejazd do Białki Tatrzańskiej. Zakwaterowanie w pensjonacie. Obiadokolacja. Nocleg.

2-7 dzień
- Wycieczki autokarowe:
Wycieczka na Słowację: Przejazd na Słowację. Zwiedzanie Jaskini Bielskiej - największej i najpiękniejszej jaskini tatrzańskiej, odkrytej w XVIII wieku przez poszukiwaczy złota ze wspaniałymi wapiennymi wodospadami, imponującymi stalagmitami, stalaktytami i podziemnym jeziorkiem. Przejazd do położonego najwyżej w Tatrach (na wysokości 1385 m n.p.m.) tatrzańskiego kurortu Šzczyrbskie Pleso. Wycieczka piesza wokół malowniczego Jeziora Szczyrbskiego.
Wycieczka do Zakopanego: Wejście na Gubałówkę – punkt widokowy z panoramą Tatr i Zakopanego. Spacer do drewnianego kościółka i na stary zakopiański cmentarz na Pęksowym Brzysku. Przejście po Krupówkach – reprezentacyjnym deptaku Zakopanego.
- Zajęcia plenerowe malarskie i fotograficzne.
- Ognisko z pieczeniem kiełbasek.
- Wieczór z bajarzem, który opowie o miejscowych zwyczajach i ciekawostkach z życia górali.
- Pobyt w nowoczesnym kompleksie basenów termalnych Terma Bania z saunami, zjeżdżalniami wodnymi, Spa i wodą o właściwościach leczniczych wydobywaną z głębokości 2500 m.

8 dzień
Śniadanie. Spacer nad malowniczą rzekę Białka. Obiad. Wykwaterowanie z pensjonatu. Wyjazd z Białki Tatrzańskiej. Powrót do Lublina w godz. wieczornych.


UWAGI

  • Uczestnicy zobowiązani są do posiadania ważnych dokumentów tożsamości uprawniających do przekroczenia granicy (paszport lub dowód osobisty).
Termin wyjazdu:
data do ustalenia
Cena za osobę:
890
  • przejazd autokarem
  • zakwaterowanie: 7 noclegów w pensjonacie (pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami)
  • wyżywienie: 7 śniadań, 7 obiadów, 7 kolacji
  • bilety wstępu
  • opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej
  • ubezpieczenie KL i NNW
  • podatek VAT
  • ośrodek Terma Bania (ok. 35 zł - 2,5 h pobyt)
  • Jaskinia Bielska (ok.7 €)

ZADZWOŃ
81 444 50 27
81 444 69 33

ODWIEDŹ NAS
GALERIA GALA
FABRYCZNA 2, LUBLIN

Sprawdź inne oferty