Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/grid/domains/gala-travel.pl/module/Kernel/Module.php on line 73
Pielgrzymka na Litwę (Kowno – Wilno – Troki) - GALA TRAVEL

Litwa
Pielgrzymka na Litwę (Kowno – Wilno – Troki)

Litwa
Pielgrzymka na Litwę (Kowno – Wilno – Troki)

OPIS WYCIECZKI

1 dzień
Wyjazd z Komarówki Podlaskiej. Przejazd do miejscowości Studzieniczna.  Zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej Studzieniczańskiej, które odwiedził Jan Paweł II podczas swojej przedostatniej pielgrzymki do Polski. Przejazd do Kowna. Spacer po mieście: zamek, katedra św. Piotra i Pawła, kamienice w Rynku, ratusz, gotycki Dom Perkuna. Przejazd do Wilna.Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

2 dzień
Śniadanie. Msza Św. Zwiedzanie Wilna: Ostra Brama, Cerkiew św. Teresy, Cerkiew św. Ducha z relikwiami Trzech Męczenników, Kościół św. Kazimierza, ratusz, Pałac Paców, Cerkiew św. Paraskewy, Kościół św. Anny, Kościół św. Franciszka i św. Bernarda, Muzeum Adama Mickiewicza, Uniwersytet Wileński, Kościół Uniwersytecki św. Jana, Katedra św. Stanisława, Góra Giedymina z ruinami zamku. Cmentarz na Rossie (grób matki i serce Marszałka Józefa Piłsudskiego, groby W. Syrokomli, E. Słowackiego, J. Lelewela i innych). Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

3 dzień
Śniadanie. Przejazd do Trok – średniowiecznej stolicy państwa litewskiego. Zwiedzanie malowniczego Zamku Giedymina na Wyspie na jeziorze Galwe (dawna rezydencja wielkich książąt litewskich i letnia rezydencja Zygmunta Augusta). Przejazd do Sejn. Zwiedzanie Bazyliki Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Przejazd do Suchowoli. Wizyta w Izbie Pamięci ks. Jerzego Popiełuszki oraz spacer po parku miejskim, gdzie znajduje się jego pomnik. Przyjazd do Komarówki Podlaskiej w późnych godzinach wieczornych.


UWAGI


Termin wyjazdu:
16.09 - 18.09.2017
Cena za osobę:
590

  • przejazd autokarem
  • 2 noclegi w hotelu *** (pokoje 2,3-osobowe z łazienkami)
  • wyżywienie (2 śniadania, 2 obiadokolacje)
  • opiekę pilota
  • opieka przewodnika po Wilnie
  • ubezpieczenie KL i NNW
  • podatek VAT

  • Na bilety wstępu należy przeznaczyć ok. 15 €.


ZADZWOŃ
81 444 50 27
81 444 69 33

ODWIEDŹ NAS
GALERIA GALA
FABRYCZNA 2, LUBLIN

Sprawdź inne oferty