Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/grid/domains/gala-travel.pl/module/Kernel/Module.php on line 73
Morawy - Wiedeń - GALA TRAVEL

Czechy - Austria
Morawy - Wiedeń

Czechy - Austria
Morawy - Wiedeń

OPIS WYCIECZKI

1 dzień     
Wyjazd z Kielc. Przejazd do Pszczyny, nazywanej Perłą Górnego Śląska. Zwiedzanie najpiękniejszej rezydencji magnackiej na Śląsku – Zamku Hochbergów w Pszczynie.  Przejazd do Czech. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Spacer po Znojmie, malowniczym miasteczku nad rzeką Dyji otoczonym średniowiecznymi murami. Nocleg.

2 dzień    
Śniadanie. Przejazd do Wiednia. Przejazd Ringiem. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Dom Friedricha Hundertwassera – ekstrawaganckiego i prowokacyjnego architekta, którego dzieła stały się symbolami Wiednia, Plac i Katedra św. Szczepana, Kościół Kapucynów, Hofburg – dawna rezydencja cesarska. Spacer malowniczymi uliczkami Graben i Kartnerstrasse. Czas na wiedeńską kawę.  Przejazd na wzgórze Kahlenberg. Zwiedzanie polskiego kościoła z Kaplicą Jana III Sobieskiego. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

3 dzień   
Śniadanie. Przejazd do Vranowa. Zwiedzanie położonego na 80 m skale malowniczego zamku  Vranov nad Dyją. Przejazd do Melk, miasta nad Dunajem w Austrii, gdzie znajduje sie jeden z największych i najpiękniejszych  austriackich klasztorów, założony w XI w. przez Benedyktynów. Zwiedzanie opactwa: XII w. biblioteka z ponad 100 tysiącami woluminów i rękopisów, kościół św. Piotra i Pawła, cesarskie komnaty, ogrody. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

4 dzień    
Śniadanie. Przejazd do jednego z najpiękniejszych miast Moraw – Kromeriž z licznymi barokowymi i secesyjnymi kamienicami, kościołami, zamkiem arcybiskupim i ogrodami zamkowymi wpisanymi na listę światowego dziedzictwa UNESCO.  Spacer po Ogrodzie Kwiatowym - jednym z najpiękniejszych ogrodów Europy. Wyjazd do Polski. Powrót do Kielc w późnych godzinach wieczornych.UWAGI

Uwaga! Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

846 zł/ os.  (przy grupie 45 os.)
896 zł/ os.  (przy grupie 40 os.)

Termin wyjazdu:
07.06 - 10.06.2018
Cena za osobę:
846

  • przejazd autokarem o podwyższonym standardzie
  • 3 noclegi w hotelu **/***  (pokoje 2,3 os. z łazienkami)
  • wyżywienie: 3 śniadania, 3 obiadokolacje 
  • opieka pilota
  • ubezpieczenie KL i NNW
  • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
  • podatek VAT

  • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów
  • napoi do obiadokolacji


ZADZWOŃ
81 444 50 27
81 444 69 33

ODWIEDŹ NAS
GALERIA GALA
FABRYCZNA 2, LUBLIN

Sprawdź inne oferty