Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/grid/domains/gala-travel.pl/module/Kernel/Module.php on line 73
Lwów - GALA TRAVEL

Ukraina - Lwów
Lwów

OPIS WYCIECZKI

1 dzień
Wyjazd z Lublina. Przyjazd do Lwowa. Zwiedzanie lwowskiego Starego Miasta: Katedra Łacińska, Kaplica Boimów, Rynek, ratusz, Muzeum-Apteka, Kamienica Sobieskich, Cerkiew Wołoska, Kościół Dominikanów, Katedra Ormiańska, Kościół Bernardynów. Wały Hetmańskie, Teatr Wielki. Obiad. Czas do dyspozycji uczestników na kufel słynnego lwowskiego piwa lub na dodatkowe atrakcje. Możesz z nami odkryć nocą tajemnice miasta lub uczestniczyć w spektaklu w Operze. Powrót do hotelu. Nocleg.

2 dzień
Śniadanie. Przejazd autokarem ulicami Lwowa w pobliżu więzienia „Brygidki”, Uniwersytetu Jana Kazimierza, kościoła św. Elżbiety, dworca kolejowego, Politechniki Lwowskiej, Ossolineum. Zwiedzanie Cmentarza Łyczakowskiego i Cmentarza Orląt Lwowskich. Zakupy w supermarkecie. Wyjazd do Polski. Powrót do Lublina w późnych godzinach wieczornych.                                UWAGI

  • Każdy z uczestników musi posiadać paszport ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu.
  • Na bilety wstępu należy przeznaczyć ok. 80 UAH

Fakultatywnie:
1)  Nocna straż Lwowa

Kiedy wieczorem we Lwowie zapada zmrok, a w ciemnych zakątkach budzą się tajemnice, na ulice, w otoczeniu swoich pomocników, wychodzi nocny burmistrz – Pan Szlussel. Czy zegar nocny nie będzie zwiastował nieszczęścia tej nocy? Może Pan burmistrz zgubił klucze do bram miasta? Może tej nocy jakaś zabłąkana dusza szuka spokoju …
Niespodziewane spotkania, mroczne legendy, duchy, tajemnicze obrzędy – to wszystko czeka na Państwa w trakcie tej wędrówki. Jeżeli macie odwagę zostać pomocnikiem Pana Szlussela – to dołączcie się!
Cena: 150 UAH/os.

2)  Spektakl w Operze lwowskiej
Spektakl w jednym z najpiękniejszych teatrów Europy - dawnym Teatrze Wielkim Opery i Baletu, zaprojektowanym przez Zygmunta Gorgolewskiego, porównywanym często z operą wiedeńską i paryską, wybudowanym ze składek społeczeństwa w l. 1897-1900. Spacer po wspaniałych wnętrzach z westybulem, foyer i widownią na 1000 osób ze słynną kurtyną Henryka Siemiradzkiego.
Cena: ok. 100 UAH/os. (cena uzależniona od dostępnych miejsc).

Termin wyjazdu:
data do ustalenia
Cena za osobę:
290
  • przejazd autokarem o podwyższonym standardzie
  • 1 nocleg w hotelu *** / **** (pokoje 2,3 - osobowe z łazienkami)
  • wyżywienie: 1 śniadanie, 1 obiad
  • ubezpieczenie KL i NNW
  • opieka pilota
  • opieka lwowskiego przewodnika 
  • podatek VAT
  • Biletów wstępu.

ZADZWOŃ
81 444 50 27
81 444 69 33

ODWIEDŹ NAS
GALERIA GALA
FABRYCZNA 2, LUBLIN

Sprawdź inne oferty