570 583 000 / 515 391 807

info@gala-travel.pl

Od ponad 20 lat organizujemy

Wyjazdy grupowe

Od ponad 20 lat organizujemy wyjazdy grupowe dla naszych klientów. Mamy zaprzyjaźnionych kontrahentów na całym świecie, znamy dobrze hotele i atrakcje turystyczne. Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową uprawniającą do organizacji wyjazdów na całym świecie. Działamy zgodnie z prawem polskim i mamy wszystkie konieczne uprawnienia, aby bezpiecznie organizować wyjazdy turystyczne. Robimy to z pasją i przekonaniem, że każdy klient jest najważniejszy i wyjątkowy.

Oferujemy niezapomniane

Co nas wyróżnia?

Pasja i doświadczenie

Zorganizowaliśmy setki wycieczek objazdowych autokarowych i lotniczych. Nasz zespół to grupa ludzi z pasją, kreatywnych i odpowiedzialnych. Wiemy, że każdy wyjazd musi być doskonale zaplanowany i przygotowany. Wiemy też, że każda grupa jest inna. Dostosowujemy nasze programy do oczekiwań klientów, podpowiadamy, doradzamy i słuchamy. Mamy duże doświadczenie, ale ciągle się uczymy, ciągle poznajemy nowe miejsca. Bo chcemy pokazać wam świat, jaki znamy i kochamy.

Gala-Travel jest tour-operatoremod 1998 roku.

Biuro jest wpisane do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych (CEOTiPUNPUT) , numer ewidencyjny: 261, numer wpisu do rejestru: 004. Jesteśmy również członkiem Lubelskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Mamy gwarancję ubezpieczeniowąobejmującą cały świat

Gala-Travel posiada Gwarancję ubezpieczeniową Odpowiedzialności Cywilnej Organizatora Turystyki wydaną przez ERGO Reiseversicherung AG; Oddział w Polsce; ul. Chmielna 101/102; 80-748 Gdańsk, której beneficjentem jest Marszałek Województwa Lubelskiego.

Profesjonalnie organizujemywycieczki autokarowe

Specjalizujemy się w organizacji wyjazdów autokarowych po Europie dla grup zorganizowanych, firm, zakładów pracy, parafii i grup znajomych. Przygotowujemy programy w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie, naszą wiedzę i sprawdzonych kontrahentów. Dostosowujemy nasze programy do Waszych oczekiwań i marzeń.

Organizujemy niezwykłewyjazdy lotnicze

Przygotowujemy wyjazdy lotnicze do różnych krajów. Nasza specjalizacja to wyjazdy na Bliski Wschód. Kochamy Kaukaz. Znamy dobrze Gruzję, Armenię i Azerbejdżan. Nasi klienci odwiedzają monastyry, wjeżdżają jeepami pod Kazbek, degustują lokalne potrawy i wina. Jesteśmy zafascynowani kulturą Izraela i Jordanii. Chcemy podzielić się z Wami naszą pasją.

Mamy zaprzyjaźnionych kontrahentóww każdym zakątku świata

Nasi kontrahenci to ludzie, którzy dbają o Wasz komfort i bezpieczeństwo w kraju, do którego podróżujecie. Znamy ich osobiście, spotykamy się na targach branżowych, odwiedzamy ich podczas wizyt studyjnych, kontaktujemy się, aby konsultować elementy nowej trasy, negocjujemy dobre ceny hoteli. Są do naszej dyspozycji w każdej sytuacji.

Oferujemy tylko sprawdzonedobre hotele i ciekawe atrakcje.

Nasze grupy są zakwaterowane w hotelach, które osobiście sprawdzamy lub mamy gwarancje jakości udzieloną nam przez jednego z naszych kontrahentów. Proponujemy naszym grupom najciekawsze atrakcje. Staramy się poznać potrzeby i zainteresowania grupy, aby móc zaproponować możliwie najciekawszy wyjazd i niezapomniane wrażenia.

Profesjonalni pilocikompetentni przewodnicy

Wiemy, jak ważni są ludzie, którzy będą towarzyszyli Wam w podróży. Nasi piloci to ludzie pełni pasji i zaangażowania. Każda grupa jest inna. Staramy się dostosować pilota do specyfiki grupy, tak aby współpraca była harmonijna. Podczas zwiedzania korzystamy też z obsługi polskojęzycznych lokalnych przewodników.

Pomagamy przygotować siędo podróży.

Przed rozpoczęciem podróży przekazujemy uczestnikom wszelkie niezbędne informacje. Pomagamy w wyrabianiu wiz, jeśli są one niezbędne. Przekazujemy informacje praktyczne, w których informujemy o podróży, bagażu, zakwaterowaniu, ubezpieczeniu, przepisach celnych, cenach, bezpieczeństwie i odpowiadamy na wszystkie pytania związane z wyjazdem.

Roma Przyłuska

Założycielka i dyrektor Gala-Travel

Prowadzi biuro od ponad 20 lat skupiając wokół siebie wyjątkowych ludzi z pasją, kreatywnych i zaangażowanych w tworzenie przestrzeni do podróżowania. Pasjonuje ją sztuka, fotografowanie, odkrywanie niezwykłych miejsc. Uczciwość i pozytywne relacje z ludźmi są dla niej najważniejsze.

Beata Butrym

Product manager

Pełna pozytywnej energii globtroterka. Fascynuje ją odkrywanie nowych miejsc i doskonalenie swojego warsztatu. Dużo czyta i podróżuje. Pilotuje wycieczki. Kocha Kaukaz i Bałkany. W Gala-Travel zajmuje się przygotowywaniem ofert dla grup.

Barbara Zaburko

Sales manager

Zafascynowana podróżami perfekcjonistka. Kocha wędrówki po górach, fotografuje, działa szybko i skutecznie. Ciągle poznaje nowe kierunki. Marzy o wyprawie na Alaskę. W Gala- Travel kieruje działem sprzedaży.